پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

فروشگاه های عرضه سبد کالای رایگان در ایلام معرفی شدند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از معرفی فروشگاه ها و مراکز عرضه سبد کالای رایگان در ایلام خبر داد.
ˈعلی مهدویˈ روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: چهار فروشگاه با هشت مرکز در دو نوبت صبح و عصر پخش سبد کالای رایگان را به شهروندان ایلامی آغاز کرده اند.
وی افزود: فروشگاه رفاه با دو شعبه واقع در بلوار مدرس و خیابان سمندری وظیفه تامین کالای مددجویان بهزیستی، مددجویان کمیته امداد امام خمینی، کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری را به عهده دارد.
وی ادامه داد: فروشگاه اتکا با سه شعبه مختلف در خیابان آیت الله حیدری، محله فرهنگیان و تیپ امیرالمومنین (ع) در خدمت نیروهای مسلح و بازنشستگان لشکری است.
مهدوی یادآور شد: فروشگاه امکان با دو شعبه واقع در بلوار شهید مدرس و خیابان رسالت وظیفه پخش سبد کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی را دارد.
وی افزود: فروشگاه فرهنگیان نیز واقع در خیابان علوی، رو به روی تربیت بدنی استان آماده تحویل سبد مربوط به فرهنگیان و بازنشستگان آموزش و پرورش است.
وی از شهروندان خواست که برای دریافت سبد کالای رایگان عجله نکنند و با توجه به تامین اقلام مورد نیاز سبد کالای رایگان و نامحدود بودن زمان پخش ضروری است که مردم از هرگونه شتاب و تشکیل صف برای دریافت این سبد خودداری کنند.
مهدوی گفت: اگر شهروندی در قالب هیچ یک از گروه های فوق نبوده اما مشمول دریافت سبد کالا شده است، می تواند با مراجعه به هر یک از فروشگاه های تعیین شده نسبت به دریافت سبد کالای خود اقدام کند.
وی، مدارک لازم برای دریافت سبد کالای رایگان را شامل کارت ملی و کارت بانکی دریافت یارانه نقدی عنوان کرد.
نظرات ارسال نظر