بیانیه مشترک نماینده‌ولی‌فقیه در استان و استاندار در آستانه سفر رییس‌جمهوری به ایلام

نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان و استاندار ایلام در آستانه‌ی سفر ریاست محترم جمهور بیانیه مشترکی صادر کردند.

 به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام به نقل از  روابط عمومی استانداری ایلام بیانیه «حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدنقی لطفی» و مهندس محمدرضا مروارید» به این شرح است:

«سرزمین نیکان و دین باوران ایلام سربلند، این بار میزبان کاروان تدبیر و امید به هدایت اندیشمند فاضل جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی است.

سفر رياست محترم جمهور فرصتی است تا مردم فهيم، ولایت مدار و هميشه در صحنه استان، ياد و خاطره حماسه سیاسی و انتخابات پرشور بیست و چهارم خرداد 1392 را زنده نموده و عشق و علاقه خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمتگزاران راستینش نشان دهند.

استقبال از شخصي كه با تمام وجود و تلاش خستگي‌ناپذير، مخلصانه مي‌كوشد تا نام و آوازه اين سرزمين را در جهان اعتلا بخشد، برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم سرافراز ایلام می افزاید

 حمايت قاطبه مردم دين‌مدار استان همچون گذشته از تلاش روز افزون دولت‌مردان صديق در سايه رهبري حكيمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) شكوه و عظمت ايران اسلامي را به نمايش گذاشته و تثبيت و تحكيم آرمان‌هاي متعالي انقلاب اسلامي و بنيانگذار و معمار كبير آن؛ حضرت امام خميني (ره) را رقم خواهد زد.

امید است سفر دکتر روحانی به سرزمین مرزداران غیور، گشایشگر افق‌های جدید توسعه و پیشرفت برای عزیزانی باشد که در میدان‌های مختلف سیاسی ، اجتماعی و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی، بزرگواری خویش را به اثبات رسانده‌اند.

اطمينان داريم مردم مشتاق و ولايي استان چون گذشته و بيش از پيش شكوه و شوكتي وصف‌ناپذير را در استقبال از رئيس‌جمهور محبوب خود به جا خواهند گذاشت و چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه را به روزي ماندگار بدل خواهند كرد.»

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -3روز