جمعه 9 خرداد 1399

بزرگان طوایف ایلام خواستار انتخاب این استان به عنوان منطقه آزاد تجاری شدند.

به گزارش روز شنبه ایرنا، نمایندگان طوایف مختلف استان ایلام در این نشست تاکید کردند: مردم این استان در دوران رژیم پهلوی و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هزینه های زیادی را متقبل و پرداخت کرده و در مقایسه با سایر استان های توسعه یافته شرایط مطلوبی ندارند.

نخبگان طوایف ایلام در این نشست یادآور شدند: خوشبختانه در کنار محرومیت های موجود توانمندی های این استان نیز کم نبوده که از جمله آن می توان به پتانسیل مرز مشترک با کشور عراق نام برد که این ویژگی یکی از مهم ترین راهکارهای اصلی برای ایجاد اشتغال، کاهش بیکاری و رفع محرومیت در استان است.

نمایندگان و بزرگان طوایف ایلام در این نشست خواستار این امر شدند که این استان به عنوان منطقه آزاد تجاری انتخاب شود تا مردم این استان همگام با سایر استان ها بتواند مسیر توسعه را طی نماید.

به گزارش ایرنا، پیش از این ایجاد منطقه آزاد تجاری در شهرستان مهران به تصویب هیات دولت رسیده بود.

نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۱۷ فروردين ۱۳۹۳

  این خبر فاقد استانداردهای اصلی یک خبر است و کاملاً مشخصه به دلیل نداشتن منبع موثق به شکلی مبهم نوشته شده از ایرنا بعیده که به این سادگی رو دست بخوره مگر نمیدانید در دنیای رسانه بحث منبع یک بحث اصلی و اساسی است. در واقع این کار از یک رسانه نسبتاً حرفه ای بعیده که گول افراد جوساز و فرصت طلب را بخوره

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

  با تشکر از دقت نظر مخاطب محترم، لااقل در تیتر می نوشتید تعدادی از بزرگان و یا بخشی از طوایف نه اینکه خبر را طوری منتشر کردید که آدم فکر میکنه که تمام بزرگان ایلات و طوایف چنین خواسته ای داشتند واقعاً که متأسفم

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۸ فروردين ۱۳۹۳

  جلسه با حضور بزرگان طوایف در هیچ کجایی برگزار نشده و این کار به دور از اخلاق است که عده ای فرصت طلب از نام و عنوان مجعول برای خود استفاده کنند.

  پاسخ به این نظر