انتقاد رئیس شورای شهر ایوان از نمایندگان استان ایلام در مجلس

رئیس شورای اسلامی شهر ایوان از عملکرد نمایندگان استان در قبال این شهر انتقاد کرد.
«علی همافر» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی ایلام، اظهار کرد: مسئولان در قبال مردم باید پاسخگو باشند و مسئولان و دست‌اندرکاران استان که با حمایت همین مردم در این جایگاه‌ها قرار گرفته‌اند باید با پیگیری مسائل و مشکلات مردم استان، ادای تکلیف کنند.
وی با بیان اینکه متأسفانه با وجود پیگیری‌ها و مکاتبات با دفتر دکتر «شوهانی»، نماینده‌ی استان وی هنوز به شهر ایوان نیامده‌اند و پارسال در جریان بازدید «علی‌محمدی» دیگر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قول پرداخت 300 میلیون تومان کمک بلاعوض و 600 میلیون تومان تسهیلات به ما داده شد که هنوز عملی نشده است.
رئیس شورای اسلامی شهر ایوان با اشاره به مساعدت 500 میلیون تومانی معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان بازدید از پروژه‌های این حوزه در استان که اواخر سال گذشته انجام شد، تصریح کرد: پیرو این مساعدت، مبلغ مذکور در اواخر بهمن‌ماه 92 اختصاص یافته اما هنوز ما را چشم انتظار خود کرده است.
وی با اشاره به آغاز آسفالت خیابان اصلی شهر ایوان خاطرنشان کرد: بدنبال اجرای پروژه‌های عمران شهری در ایوان لکه‌گیری آسفالت تنها خیابان اصلی این شهر آغاز شده و در همین راستا احیای فضای سبز در میادین و بلوارهای شهر نیز آغاز شده است.
همافر با ابراز گلایه از عملکرد شورای اسلامی قبلی ایوان یادآور شد: متأسفانه برخی اقدامات شورای پیشین به نوعی ما را با نارضایتی مردم مواجه کرده است.
رئیس شورای اسلامی شهر ایوان آغاز بکار اقدامات کلی در شهر ایوان را از خردادماه جاری دانست و گفت: در بحث احداث کمربندی شهر ایوان نیز اقدامات زیربنایی آن در دستور کار قرار گرفته که هم‌اکنون از یکی از خیابان‌های شهر بعنوان فورس ماژور استفاده می‌شود.
وی با اشاره به برخی برنامه‌های آینده شهرداری ایوان یادآور شد: تعریض خیابان اصلی شهر ایوان نیز در دستور کار شورا و شهرداری قرار گرفته است که اجرا شدن این طرح در بهبود تردد در خیابان اصلی شهر نیز موثر است.
نظرات ارسال نظر
  • ناصر در تاریخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۳

    سایت ایلام امروز شما چه مشکلی بانماینده ه ها دارید بخصوص با دکتر شوهانی

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز