آب شرب برخی از مناطق ایلام قطع می‌شود

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: در راستای اجرای یک طرح عمرانی در حوزه آبرسانی از سد، آب شرب برخی از مناطق ایلام قطع می‌شود.
محمد تقی رشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: به منظور افزایش ظرفیت دریافت آب از سد ایلام و نصب تجهیزات جدید بر روی ایستگاه‌های پمپاژ آب، آب شرب برخی از مناطق شهر ایلام قطع می‌شود. 
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: این مناطق شامل چالیمار، جانبازان، رزمندگان، مبارزان، بلوار شمالی امام خمینی(ره)، بلوار جمهوری، شهرک هجرت، خیابان صدوقی(ره)، بلوار مدرس، خیابان ربابه کمالی، خیابان پاسداران و قسمت‌هایی از مناطق مرکزی شهر ایلام است.
وی ادامه داد: مناطق یاد شده از ساعت 9 صبح تا 14 روز چهارشنبه هفته جاری قطع خواهد بود که پیشاپیش از شهروندان ایلامی پوزش می‌طلبیم.
این مسئول اضافه کرد: امیدواریم مانند همیشه مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام نهایت همکاری را با مسئولان این شرکت داشته باشند.
رشیدی تصریح کرد: در نخستین فرصت و پس از اجرای برنامه‌های شرکت آب شرب مناطق یاد شده برقرار بوده و مردم می‌توانند همانند گذشته از آب شرب سالم و بهداشتی استفاده کنند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -6روز