استاندار ایلام: چشم پوشی مردم عادی از دریافت یارانه شایسته قدردانی است

استاندار ایلام گفت: چشم پوشی و انصراف شهروندان و مردم عادی از نام نویسی برای دریافت یارانه شایسته قدردانی است.
به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا مرواریدˈ روز یکشنبه در حاشیه دیدار از پایگاه های نام نویسی یارانه در مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام، افزود:پیام مهم این چشم پوشی ها، اعتماد و باور مردم به نقشه راه دولت تدبیر و امید دراجرای موفقیت آمیز سیاست های توسعه ای کشور در بخش های مختلف از جمله اقتصاد و تولید ملی، فرهنگ و رفاه عمومی است.
وی اظهار کرد:دولت تاکید دارد که افراد کم درآمد و گروه های محروم کشور بهتر از یارانه نقدی برخوردار شوند،بنابراین برای کمک به مستمندان و همراهی بیشتر مسوولان دولتی نیاز است افراد و اقشار دارای تمکن مالی از دریافت یارانه انصراف دهند.
وی افزود:مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها با هدف برخورداری 
محرومان از رفاه، رونق بخشی تولید و فراهم سازی زیرساخت مناسب توسعه ای و نیز بهبود وضعیت بهداشت و درمان مردم اجرا می شود.
مروارید گفت:نام نویسی مددجویان زیرپوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی بدون اتلاف وقت و با شتاب باعث می شود که حقی از این افراد نیازمند ضایع نشود.
وی گفت: دولت تدبیر و امید تلاش می کند با حرکت دادن قشر مددجوی جامعه به سمت کارآفرینی و تولید، آنان را خودکفا و توانمند کند تا نیازی به دریافت یارانه نداشته باشند.
تاکنون صدها نفر از شخصیت های سیاسی، مذهبی، اقتصادی، مدیران دستگاه های اجرایی، اصناف و بازاریان، وکلا و کارشناسان دادگستری، قضات، هنرمندان، روزنامه نگاران، ورزشکاران و گروه های مختلف شهروندان عادی استان ایلام در راستای کمک به دولت از دریافت یارانه انصراف داده اند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز