افتتاح ۵ پروژه ورزشی ایلام در تابستان ۹۳

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: تا پایان تیر ماه سال ۹۳، ۵ پروژه ورزشی شامل استخر مهران ، استادیوم ورزشی ملکشاهی و ۳ زمین فوتبال روستائی در شهرستان های ملکشاهی ، آبدانان و چرداول به بهره برداری می رسند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، فرزاد فتاحی ظهر امروز در بازدید فرماندار شهرستان ایلام، از ورزشگاه 15 هزار نفری این شهر، اظهار کرد: در صورت تأمین اعتبار به میزان 5000 میلیون ریال ورودی استادیوم تختی شهر ایلام را به شکل بسیار زیبائی طراحی واجرا می شود.
وی افزود: کلیه ساختمان های قدیمی این مکان تخریب و فضای سبز مناسب ایجاد می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از فرماندار ایلام درخواست کرد که اعتبارات عمرانی شهرستان ایلام امسال به میزان 25 میلیارد ریال مصوب شود تا مشکلات این شهرستان در کمترین زمان ممکن مرتفع شود.
وی گفت: شهرستان ایلام بعنوان مرکز استان هم اکنون دارای 73 درصد متر مربع سرانه فضای ورزشی می باشد که شامل 12 فضای رو باز و 45 فضای سر پوشیده شهری و روستائی است.
مدیر کل ورزش و جوانان اظهار امیدواری کرد در سال 93 علاوه بر پروژه ای یادشده مجموعه ورزشی بانوان ، خوابگاه ورزشکاران و سالن ورزشی شهرک سر طاف نیز اجرائی شوند.
وی عنوان کرد: تا پایان تیر ماه سال 93 پنج پروژه ورزشی شامل استخر مهران ، استادیوم ورزشی ملکشاهی و 3 زمین فوتبال روستائی در شهرستان های ملکشاهی ، آبدانان و چرداول به بهره برداری می رسند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -4روز