شنبه 9 فروردین 1399

قاچاقچی رشوه‌ دهنده در برابر عزت نفس مامور پلیس ناکام شد

معاون اجتماعي فرماندهي نيروي انتظامي استان ايلام گفت: قاچاقچي رشوه‌ دهنده در برابر عزت نفس مامور پليس ناكام شد.
علي‌ناصر درويشي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: فردي كه به اتهام حمل و قاچاق سلاح غيرمجاز توسط ماموران يگان امداد فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان ايلام دستگير شده بود در مقابل عزت نفس و صحت عمل ماموران ناكام ماند. 
وي ادامه داد: اين فرد دستگير شده كه قصد داشت براي رهايي از چنگال قانون به ماموران رشوه دهد با امتناع ماموران و افسر گشت مواجه شد. 
اين فرمانده انتظامي اضافه كرد: اين فرد دستگير شده تنها راه نجات خود را تسليم در برابر قانون دانست و سپس دستبند قانون را در دستان خود ديد. 
درويشي تصريح كرد: استوار يونس منت‌نيا سراكيپ گشت يگان امداد بدون توجه به رشوه قاچاقچي و حفظ عزت نفس خود متخلف را دستگير و تحويل مراجع قضايي داد. 
سراكيپ گشت يگان امداد نيروي انتظامي ايلام در شرح واقعه رد رشوه قاچاقچي گفت: در ميدان ارغوان شهر ايلام در حال گشت‌زني بوديم. 
يونس منت‌نيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: در اين حال به يك خودرو عبوري مشكوك شده و در نخسين فرصت آن‌را متوقف كرديم. 
وي ادامه داد: پس از توقف خودرو و بازديد از آن تعداد چهار قبضه اسلحه غير مجاز در داخل خودرو ياد شده كشف و ضبط شد. 
اين مامور پليس اضافه كرد: راننده خودرو كه عرصه را بر خود تنگ ديده بود با پرداخت 12 ميليون و 800 هزار ريال رشوه در قالب چك‌ پول قصد فرار از اين شرايط را داشت. 
منت‌نيا تصريح كرد: اما با رد رشوه ماموران پليس مواجه شد و در نهايت مجبور به تسليم در برابر قانون و ماموران نيروي انتظامي شد. 
سراكيپ گشت يگان امداد نيروي انتظامي ايلام گفت: در اين گشت دو تن ديگر از ماموران نيروي انتظامي به اسامي نعمت‌الله روحي و سرباز وظيفه مسعود نظري نيز حضور داشتند. 
نظرات ارسال نظر