سه‌شنبه 6 خرداد 1399

عملکرد بخش صنعت ومعدن در طی چند سال اخیر چشمگیر بوده است

دكتر قنبري در بازديد از چند واحد بزرگ صنعتي؛
عملكرد بخش صنعت ومعدن در طي چند سال اخير چشمگير بوده است
دكتر قنبري نماينده مردم استان در مجلس شوراي اسلامي در جريان بازديد از واحدهاي صنعتي زرجين بافت، پويا نخ و سيوان بهداشت از روند رو به رشد واحدهاي توليدي بزرگ در چند سال اخير ابراز اميدواري كرد و اظهار داشت: صنعت استان ميسر توسعه اي مناسبي را آغاز نموده است. 
اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي شركت توليدي پويا نخ ايلام را يكي از واحدهاي بزرگ و ارزشمند استان ارزيابي نمود و اظهار اميداوري كرد با توجه به برنامه هاي در دست اجرا و همچنين رشد مناسب طرح هاي بزرگ در دست احداث، در آينده شاهد رونق بيشتر  واحدهاي توليدي خواهيم بود. وي با اشاره به وضعيت فعاليت هاي صورت گرفته در  بخش صنعت ومعدن استان گفت: عملكرد سازمان صنايع ومعادن براي توسعه صنايع مادر و بزرگ بسيار چشمگير بوده است. 
مهندس مظفر فروتن رئيس سازمان صنايع ومعادن در جريان اين بازديد گفت: واحدهاي توليدي زرجين بافت و پويا نخ در شهرك صنعتي نقش اساسي در ايجاد اشتغال ايفا نموده اند اين مسئول خاطر نشان كرد: با توجه به وقفه كوتاه مدت دو ماهه به دليل تعمير ونگهداري و سرويس ماشين آلات خط توليد شركت زرجين بافت، هم اكنون شركت هاي پويا نخ،  زرجين بافت و سيوان بهداشت با سه شيفت كاري فعال و بيش از 300 نفر در اين واحدها مشغول به كار مي باشند. رئيس سازمان صنايع ومعادن با اشاره به فعاليت شركت پويا نخ گفت: در حال حاضر خط يك اين شركت شروع به توليد آزمايشي با 150 نفر نموده است  و با برنامه ريزي صورت گرفته در آينده نزديك شاهد راه اندازي خطوط دو، سه و چهار خواهيم بود كه پس از بهره برداري كامل از اين پروژه عظيم صنعتي، اشتغال كلي واحد به بيش از 250 نفر خواهد رسيد. 
نظرات ارسال نظر