دستگیری سارق احشام با ۱۵ فقره سرقت در استان های کرمانشاه و ایلام

فردي که پس از دستگيري تاکنون به 15 فقره سرقت احشام در استان هاي ايلام و کرمانشاه اعتراف کرده است با تلاش و هوشياري کارآگاهان پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد. 
به گزارش آريا، سرهنگ عليرضا گوهري رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان ايلام در تشريح اين خبر گفت: اين سارق که بهمراه همدستانش اقدام به سرقت احشام مي کرد ، در پي آخرين سرقتش در يکي از مناطق عشايري استان ايلام تحت تعقيب و مراقبت کارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت و سرانجام اين سارق به همراه ديگر همدستش در شهرستان کرمانشاه شناسايي و دستگير شد. 
وي تصريح کرد: در پي وقوع چندين فقره سرقت احشام در سطح استان ايلام ، کارآگاهان پليس آگاهي تحقيقات گسترده اي را جهت دستگيري سارقان آغاز کردند. 
وي گفت: تحقيقات اوليه پليس مشخص کرد سارقان غير بومي بوده که بعد از ارتکاب جرم از حوزه استحفاظي ايلام خارج مي شوند لذا کاراگاهان دامنه تحقيقات خود را به خارج از استان کشانده که سرانجام موفق به شناسايي و دستگيري عاملان اين سرقت ها در شهرستان ماهيدشت استان کرمانشاه شدند. 
سرهنگ گوهري افزود: در يکي از اين سرقتها همدست اين دو نفر هنگام تعقيب و گريز مردم و ماموران مجروح که او را در داخل حياط اورژانس بيمارستان رها و از محل متواري مي شوند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 13ماه و 5روز