دوشنبه 25 آذر 1398

شبکه ازدواج در ایلام افتتاح شد

با حضور استاندار ایلام و در آستانه پیوند آسمانی حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، شبکه فعالان ازدواج در استان با تلاش های سازمان ملی جوانان ایلام افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار مهر در ایلام، مجتبی اعلایی ظهر پنجشنبه در این مراسم گفت: ازدواج یک نقطه عطف در زندگی انسان ها برای رسیدن به کمال است.
وی بحث ازدواج را یکی از کلیدی ترین مقوله ها ذکر کرد و افزود: باید به این مقوله یک نگاه ویژه داشت و شرایط تسهیل ازدواج جوانان باید فراهم کرد.
وی با تأکید براینکه نباید سن ازدواج در استان بالا رود نیز اظهار داشت: یکسری سنت های دست و پا گیر و غیرضروری وجود دارند که هیچ ضرورتی در اجرای این آداب نیست و باید کنار زده شوند.
این مسئول بیان کرد: مسائلی مانند جهیزیه های سنگین، طلاجات گران قیمت و نوع مراسمات تشریفاتی هزینه بر، روال ازدواج های جوانان را پیچیده و سخت کرده که باید اصلاح شوند.
شبکه فعالین ازدواج (شفا) قرار است خدماتی را در راستای ازدواج به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار را به جوانان استان ارائه کند.
نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۰

  بایستی موسسه همسر یابی در استان دایر شود مثل شهرهای دیگر که دختران شرایط خود را ثبت کنند با عث پیشرفت پیوند میشود این موضوع سالها می خواستم پیشنهاد بدهد هم رسانه ای نبود

  پاسخ به این نظر
 • ب.ردر تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

  کاش ک موسسه ای معتبر جهت ازدواج جوانان ایلام باشد.واقعا شهر محرومی هستیم چون این موسسه از خیلی وقت پیش در کلان شهرهایی مثل استان تهران بوجود امده حداقلش این است ک ب فکر جوانان هستند.حیلی از پسرها و دخترها واقعا هم نیت ازدواج دارند اما مورد مناسب در اطراف خود سراغ ندارمد.خواهشمندم دراین عمل خیر اقدام کننده باشید

  پاسخ به این نظر
 • يوسف ولي زادهدر تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

  Nadrmmmmmmmmmm

  پاسخ به این نظر
 • مریم منصورپوردر تاریخ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸

  خوبه چنین سایتی هست

  پاسخ به این نظر