دوشنبه 18 آذر 1398

امام جمعه ایلام: تسخیر لانه جاسوسی مهم‌ترین رخداد پس از انقلاب بود

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: تسخير جاسوس‌خانه آمريكا توسط دانشجويان پيرو خط امام يكي از مهم‌ترين رخدادهاي سياسي پس از پيروزي انقلاب اسلامي در تاريخ ايران بود.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، حجت‌الاسلام و المسلمين محمدنقي لطفي ظهر امروز در جمع نمازگزاران ايلامي در مسجد جامع اين شهر اظهار داشت: اقدام شجاعانه دانشجويان طبيعي‌ترين عكس‌العمل ملت با بصيرت و نجيب ايران اسلامي در برابر ظلم و ستم‌هاي بي‌شمار نيم‌قرن رژيم آمريكا به ملت مظلوم ايران است. 
وي ادامه داد: اين رويداد و حادثه بزرگ هيمنه و قدرت پوشالي استكبار جهاني را درهم شكست و چهره ابرقدرت دولت آمريكا را در دنيا به چالش كشانيد. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: بنابراين تسخير لانه جاسوسي را بايد گوشمالي دولت‌مردان خودخواه و متكبر آمريكا از سوي نظام جمهوري اسلامي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي دانست. 
لطفي تصريح كرد: پيروزي انقلاب اسلامي در سال 57 بزرگ‌ترين شكست براي استكبار جهاني بود بنابراين هجمه عظيمي از توطئه‌هاي هماهنگ عليه انقلاب نوپاي اسلامي به رهبري آمريكا شروع شد. 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: عناصر ضد انقلاب وابسته به ابرقدرت‌ها زير پوشش شعارهاي فريبنده از جمله مبارزه با امپرياليسم و بر قراري آزادي و دموكراسي فضاي سياسي كشور به ويژه مراكز آموزشي، دانشگاه‌ها، مدارس و دبيرستان‌ها را ملتهب و تنش‌زا كرده بودند. 
وي ادامه داد: در استان‌هاي مرزي كشور مانند كردستان، خوزستان، سيستان و بلوچستان و گلستان درگيري و نزاع‌هاي قومي و مذهبي راه انداختند. 
امام جمعه ايلام اضافه كرد: گروه‌ها و احزاب سياسي ضد انقلاب در مركز استان‌ها و شهرهاي مختلف در لانه جاسوسي آمريكا سازمان‌دهي مي‌شدند. 
نظرات ارسال نظر