یک‌شنبه 24 آذر 1398

مددجویان بهزیستی ایلام صاحب سرپناه می‌شوند

معاون مشاركت‌هاي مردمي، اشتغال و موسسات خيريه سازمان بهزيستي ايلام گفت: مددجويان بهزيستي ايلام صاحب سرپناه مي‌شوند.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي سازمان بهزيستي، حسن جعفري اظهار داشت: 515 مددجو و معلول زير پوشش اين سازمان از طريق طرح مسكن مهر صاحب سرپناه مي‌شوند. 
وي ادامه داد: اختصاص و تحويل اين تعداد واحد مسكوني در نشست ساماندهي مسكن معلولان و مددجويان كه با حضور مديران كل تعاون، مسكن و شهرسازي و بانك مسكن در سازمان بهزيستي ايلام تشكيل شد به تصويب رسيده است. 
اين مسئول اضافه كرد: در اين راستا از اين تعداد 175 واحد مربوط به پروژه در دست اقدام مسكن مهر شهر ايلام واقع در ميدان گل‌ها بوده كه به مددجويان و معلولان واگذار مي‌شود. 
جعفري تصريح كرد: 90 واحد مسكن مهر نيز براي مددجويان و معلولان شهرستان‌هاي ايوان، دره‌شهر، دهلران، آبدانان و مهران پيش‌بيني شده است. 
معاون مشاركت‌هاي مردمي، اشتغال و موسسات خيريه سازمان بهزيستي ايلام گفت: در اين نشست همچنين تصويب شد 255 واحد مسكن مهر از محل ريزش و انصرافي واحدها در شهرستان‌هاي ايلام، آبدانان، دره‌شهر، ايوان، دهلران و مهران به مددجويان و معلولان اختصاص يابد. 
وي اظهار داشت: بر اساس مصوبه اين نشست در شهرهاي زير 25 هزار نفر جمعيت و روستاهاي استان مسئوليت تامين مسكن مددجويان و معلولان بر عهده بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان خواهد بود. 
وي ادامه داد: اين دستگاه اجرايي تمام توان خود را صرف ارائه خدمات به مددجويان زير پوشش اين نهاد در استان ايلام كرده است. 
اين مسئول اضافه كرد: در اين راستا نيز برنامه‌هاي مختلفي تدوين و طراحي شده كه به مرور و طي سال جاري در ايلام اجرايي مي‌شود. 
نظرات ارسال نظر