قاچاقچی عمده مواد مخدر در ایلام دستگیر شد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان ايلام گفت: در عملياتي قاچاقچي عمده مواد مخدر در ايلام دستگير شد.
عباس محمدزماني امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: اين قاچاقچي كه به طور گسترده در استان‌هاي شرقي كشور و حتي تهران فعاليت داشت با تدابير و ساز و كارهاي لازم شناسايي و در نهايت دستگير شد. 
وي ادامه داد: اين قاچاقچي كه با حكم قضايي تحت تعقيب قرار داشت در نهايت با تلاش پرسنل مقتدر نيروي انتظامي دستگير و پس از تشكيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شد. 
اين فرمانده انتظامي اضافه كرد: اين قاچاقچي عمده مواد مخدر در عملياتي جسورانه توسط پرسنل مقتدر نيروي انتظامي دستگير شد. 
محمدزماني با بيان اينكه مبارزه همه جانبه با مواد مخدر در كشور نيازمند فرهنگ‌سازي است، تصريح كرد: مبارزه با اين پديده شوم تنها به عهده نيروي انتظامي و يا دستگاه قضايي نبوده بلكه همه دستگاه‌هاي مرتبط با موضوع بايد در اين زمينه همكاري لازم را داشته باشند. 
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان ايلام گفت: افزون بر اين، خانواده نيز به عنوان يكي از اركان مهم جامعه بايد نسبت به اين پديده خانمانسوز بيشتر از گذشته حساس باشند. 
محمدزماني تصريح كرد: ارائه آموزش‌‌هاي مختلف از دستگاه‌هاي مرتبط با موضوع از جمله پليس مبارزه با مواد مخدر نيروي انتظامي استان ايلام در اين راستا كارساز بوده و اين مهم در دستور كار اين دستگاه انتظامي قرار دارد. 
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان ايلام گفت: اين دستگاه انتظامي در استان ايلام آمادگي لازم دارد تا در صورت درخواست و نياز دستگاه‌هاي اجرايي مختلف استان ايلام نسبت به برگزاري دوره‌هاي آگاه‌سازي كاركنان اقدام كند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -13روز