چهار‌شنبه 7 اسفند 1398

افتتاح بانک کارگشایی در ایلام

در ابتدای این مراسم عباس کریمی رئیس اداره امور شعب گزارشی از عملکرد اداره امور ارائه کرد و از مسئولان شعب خواست تا ضمن جذب حداکثر منابع، بیش از پیش در وصول مطالبات کوشا باشند. 
رئیس بانک کارگشایی نیز در این مراسم ضمن تشریح تاریخچه تشکیل بانک کارگشایی، شرح وظایف و نحوه ارائه خدمات این بانک را مورد اشاره قرار داد و گفت: یکی از برنامه های تحول بانک ملی ایران توسعه شعب بانک کارگشایی است. 
وی از مسئولان حوزه ها و شعب تابعه خواست تا در خصوص معرفی بانک کارگشایی و نحوه ارائه خدمات این بانک به شهروندان نهایت همکاری را به عمل آورند زیرا بانک کارگشایی می تواند با اعطای تسهیلات قرض الحسنه، نیازهای خرد و فوری مردم را مرتفع کند و در نتیجه کاهش شلوغی شعب را به همراه داشته باشد. 
در این مراسم بهروز صالح مدیر امور شعب غرب کشور افتتاح شعب بانک کارگشایی در استان ها را از خدمات ارزنده بانک ملی ایران دانست و افزود: افتتاح شعب متعدد بانک کارگشایی در سراسر کشور گام بلندی در جهت توسعه بانکداری اسلامی است. 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: مردم می توانند با ذخیره نمودن طلای خود به صورت امانی در شعب بانک کارگشایی، تسهیلات قرض الحسنه دریافت کنند.
نظرات ارسال نظر