فرماندار ایلام: آماده اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها هستیم

فرماندار شهرستان ايلام گفت: آماده اجراي قانون هدفمندکردن يارانه‌ها هستيم به‌گونه‌اي که با اعلام نرخ در بخش‌هاي مختلف روز بعد قيمت يارانه‌اي را بدون مشکل اجرا مي‌کنيم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "نورالله ارجمندي"، در جلسه شوراي اداري استان ايلام افزود: براي جلوگيري از خروج کالا از استان تمهيدات لازم انديشيده شده است و در بازار به هيچ وجه التهابي ديده نمي‌شود افزايش كاذب قيمت‌ها که بسيار کم هم بوده است، کاهش يافته و به سر جاي اول خود برگردانده شده‌اند.
وي گفت: با همکاري اداره غله 28 مجوز براي نانوايي‌هاي آزادپز صادر شده و خبازي‌هاي شهرستان در اين زمينه توجيه شده‌اند و مشكلي نيز نداريم.
فرماندار ايلام افزود: در زمينه سوخت نيز با تمهيدات انديشيده شده و هماهنگي با اتوبوسراني و تاکسيراني آماده اجراي اين طرح و اعلام نرخ کرايه‌ها هستيم.
ارجمندي اضافه کرد: تاکنون 90 دستگاه اتوبوس، 90 دستگاه ميني‌بوس، 1280 دستگاه وانت‌بار و 1601 دستگاه سواري شخصي وارد سامانه شده‌اند و نگراني‌هاي تاکسي‌داران نيز در جلسه با آنها و با بيان اينکه شخص رئيس‌جمهور دستور داده‌اند 50 درصد بيمه رانندگان تاکسي پرداخت شود، رفع شده است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز