دوشنبه 5 اسفند 1398

بازدید استاندار ایلام از دفاتر مطبوعاتی استان

استاندار ايلام با حضور در دفاتر نشريات محلي نداي زاگرس، راه فردا، مهران، شکوه آزادي، نجوا، پيغام، پيک ايلام و و دفاتر نمايندگي روزنامه‌هاي سراسري کيهان، ايران و فرهيختگان، مشکلات و نارسايي‌هاي اين حوزه را با حضور مديران مسوول، سردبيران، سرپرستان، خبرنگاران و رييس خانه مطبوعات استان مورد بررسي قرار داد.
به گزارش ايسنا، مهندس مجتبي اعلايي در خلال اين ديدارها که با استقبال دست اندرکاران نشريات مواجه شد، گفت: استعدادها و ظرفيت‌هاي طبيعي و انساني فراواني در منطقه وجود دارد که بايد با وحدت و در کنار هم بودن و از سويي با مجاهدت‌هاي اصحاب فرهيخته مطبوعات و رسانه به شکوفايي برسند.
اعلايي گفت: تلاش براي رساندن پيام و واقعيت‌هاي جامعه به مردم و مسوولين بالاترين عمل است و باعث اقدام در راستاي آگاهي بخشي و ايجاد روحيه اميد و نشاط در سطح جامعه مي‌شود.
استاندار ايلام در استان تصريح کرد: نگاه نقادانه و کارشناسانه اصحاب مطبوعات به موضوعات مختلف استان به رفع مشکلات اساسي، کمک شاياني مي‌كند.
اعلايي گفت: باتوجه به پتانسيل‌هايي که در منطقه وجود دارد، ايلام نيازمند مطرح شدن در سطح ملي است و رسانه‌ها مي‌توانند اين مهم را محقق كنند.
وي خطاب به اهالي رسانه نيز بيان کرد: جا دارد به حوزه انديشه بيشتر بپردازيم چرا که توسعه فرهنگي و بخش‌هاي مختلف در صورتي رخ مي‌دهند که حوزه رسانه و مطبوعات بيشتر مورد توجه قرار گيرند.
براساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت پذيرفته ديدارهاي حضوري استاندار ايلام با اصحاب مطبوعات و رسانه‌هاي استان به صورت هفتگي ادامه دارد و از کليه دفاتر فعال مطبوعاتي و رسانه‌هاي استان صورت خواهد پذيرفت.
نظرات ارسال نظر