استاندار ایلام کسب مدال طلای پورشیب را تبریک گفت

 استاندار ايلام كسب مدال طلاي ذبيح‌الله پورشيب، كاراته‌كاي سنگين وزن ايلامي در رقابت‌هاي آسيايي را به مردم استان و كشورمان تبريك گفت.
مجتبي اعلايي عصر امروز در حاشيه افتتاح خانه جودوي استان ايلام در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: پورشيب افتخار مردم ايران اسلامي است. 
وي ادامه داد: اين موفقيت مرهون تلاش پورشيب‌ و دست‌اندركاران ورزش در استان ايلام است كه جاي تقدير و تشكر دارد. 
اين مسئول اضافه كرد: درخشش سيزدهمين طلاي ايران بر سينه پورشيب، كاراته‌كاي سنگين وزن ايلامي را به همه ملت ايران اسلامي به ويژه مردم ايلام تبريك مي‌گويم. 
اعلايي تصريح كرد: كاراته‌كاي سنگين وزن ايران با غلبه بر نماينده اندونزي نخستين مدال طلاي اين رشته و سيزدهمين مدال طلاي كاروان ايران را به نام خود ثبت كرد. 
استاندار ايلام گفت: ذبيح‌الله پورشيب قهرمان اين دوره از رقابت‌ها شد و براي خود و ملت ايران اسلامي افتخار بزرگي آفريد. 
پورشيب كه در دور نخست استراحت داشت در نخستين مبارزه خود به مصاف محمد احمد از كويت رفت و با نتيجه دو بر صفر به برتري رسيد و گام به دور نيمه نهايي گذاشت. 
كاراته‌كاي وزن به اضافه 84 كيلوگرم ايران در اين مرحله با خليدوف از قزاقستان رو به رو شد و با نتيجه دو بر صفر به برتري رسيد تا گام به فينال بگذارد. 
پورشيب براي كسب مدال طلا با عمر سيارف از اندونزي مبارزه كرد و با نتيجه هفت بر سه به برتري رسيد و نخستين مدال طلاي كاراته و سيزدهمين طلاي كاروان ايران را به دست آورد. 
ذبيح‌الله پورشيب قهرمان بزرگسالان آسيا و دارنده مدال طلاي اميدهاي جهان است. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز