آموزش خانواده‌ها در پیشگیری از شیوع اعتیاد در جامعه ضروری است

 رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان ايلام گفت: آموزش خانواده‌ها در پيشگيري از شيوع اعتياد در جامعه ضروري است.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام به نقل از مركز اطلاع رساني‌ فرماندهي نيروي انتظامي ايلام، عباس محمدزماني در همايش پيشگيري از مصرف مواد مخدر در شهرستان ايوان اظهار داشت: در اين راستا مسئولان دستگاه‌هاي علمي و فرهنگي بايد توجه بيشتري به اين مهم داشته باشند. 
وي ادامه داد: آموزش و ارتقاي مهارت‌هاي زندگي در بين خانواده‌ها از مهم‌ترين راه‌هاي پيشگيري از مصرف مواد مخدر در جامعه است. 
اين فرمانده انتظامي در ادامه به تاريخ كشت مواد مخدر در دنيا پرداخته و اضافه كرد: با افزايش كشت اين ماده هيچ كشوري از تبعات مواد مخدر مصون نمانده است. 
محمدزماني تصريح كرد: كشور جمهوري اسلامي ايران نيز به واسطه قرار گرفتن در كنار كشورهاي توليد كننده اين مواد نيز دچار مشكلاتي شده است. 
همايش پيشگيري از مصرف انواع مواد مخدر در شهرستان ايوان، استان ايلام با هدف آموزش به خانواده‌ها برگزار شد. 
در همايش يك روزه پيشگيري از مصرف مواد مخدر در شهرستان ايوان واقع در استان ايلام با هدف آموزش خانواده‌ها با همكاري نيروي انتظامي، بهزيستي و اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد. 
فرماندار شهرستان ايوان، مديركل بهزيستي استان ايلام از ديگر سخنرانان اين همايش بودند كه در راستاي تعامل و هماهنگي تمام ادارات و نهادهاي دولتي و غير دولتي و مردم براي مبارزه و مقابله با اين بلاي خانمانسوز سخن گفتند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز