«آن سوی فکه» در ایلام منتشر می شود

مدیر ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت: مجموعه خاطرات یکی از اعضای گروه تفحص برون مرزی این استان با عنوان «آن سوی فکه» چاپ و منتشر می شود.
نبی الله تبار افزود: جعفر نظری یکی از اعضای گروه تفحص برون مرزی استان ایلام است که مجموعه خاطرات و عکس های خود از عملیات های تفحص در داخل و خارج ایران و در خاک عراق را در قالب کتابی با عنوان «آن سوی فکه» چاپ و منتشر خواهد کرد.
به گزارش سایت ساجد،وی ادامه داد: خاطرات درج شده در این کتاب که تنوع زمانی و موضوعی خوبی برخوردار است و  جعفر نظری در این کتاب عملیات های تبادل شهدا با کشته های عراقی، عملیات های یافتن پیکر مطهر شهدا در داخل کشور و در عراق و سایر موضوعات مهمی که پیرامون تفحص شهدا است را در این کتاب آورده است.
تبار خاطرنشان کرد: در کنار خاطرات و دست نوشته هایی که برای این کتاب در نظر گرفته شده است عکس هایی از عملیات های کشف شهدا و انتقال آنها آورده شده که همراه با توضیحاتی در نظر گرفته شده است.
مدیر ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام در پایان گفت: نگارش این کتاب به پایان رسیده و فقط ویراستاری آن باقی مانده که پیش بینی می شود تا پایان دی ماه به پایان برسد و سعی می کنیم تا این کتاب را تا قبل از پایان سال وارد بازار نشر کشور کنیم.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 4روز