سازمان‌ها و نهادهای استان ایلام هتک حرمت عاشورا را محکوم کردند

سازمان‌ها، نهادها و ادارات مختلف استان ايلام در بيانيه‌هاي مختلفي، هتك حرمت آشوبگران در روز عاشورا را محكوم كردند.
به گزارش خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» از ايلام، سپاه پاسداران، استانداري، اداره كل سازمان تبليغات اسلامي، دفتر نظارت و بازرسي بر انتخابات، موسسه مالي و اعتباري مهر و ديگر نهادهاي استان ايلام با انتشار بيانيه‌هاي مختلفي، هتك حرمت به عاشوراي حسيني را محكوم كردند.
در بخشي از اين بيانيه‌ها آمده است: حماسه بزرگ عاشورا نقطه عطف تاريخ اسلام و ضامن نگهداشتن معارف غني اسلام  ناب محمدي(ص) است و هر جرياني كه در تقابل با اين نهضت قرار گيرد، بي شك محكوم به فنا و نابودي است.
اين بيانيه‌ها مي‌افزايد: در سالروز عاشوراي حسيني، بي حرمتي عده‌اي وطن فروش و مزدور به ساحت مقدس اباعبدالله الحسين(ع) و خوشحالي و حمايت بي‌پرده دشمنان نظام اسلامي از اين رويداد تلخ و اين جريان منحرف، دشمني و مزدوري آنان را بيش از پيش به اثبات رسانده است.
در پايان اين بيانيه‌ها ضمن محكوم كردن هتك حرمت به عاشوراي حسيني و اقدام‌هاي ساختارشكنانه‌ اين جمع قليل و بي هويت تصريح شده است: اين سازمان‌ها همگام با ملت شهيد پرور و ولايت‌مدار ايران اسلامي با آرمان‌هاي امام خميني (ره)، رهبر فرزانه انقلاب تجديد پيمان و حمايت همه جانبه خود را از اصل مترقي ولايت مطلقه فقيه اعلام كرده و مجازات و برخورد سريع و قاطع با عوامل و مسببان فتنه را خواستار هستند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز