معاون وزیر کشور: معرفی استاندار ایلام ظرف یک یا دو هفته آینده

معاون امور مجلس وزیر کشور گفت: حضور وزیر کشور برای پاسخگویی به سوال نمایندگان به هفته آینده موکول شد و ضمن اینکه حضور وی در کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حوادث روز عاشورا نیز در قالب حضور در جلسه غیرعلنی مجلس خواهد بود.
محمدی فر، معاون امور مجلس وزیر کشور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار امور مجلس باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، درخصوص حضور وزیر کشور در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای ارایه گزارشی درخصوص حوادث روز عاشورای تهران اظهار داشت: قرار بود که وزیر کشور فردا در جلسه کمیسیون حاضر شود اما قرار بر این شد که این حضور به همراه مسولان مربوطه در جلسه غیرعلنی فردا باشد.
وی با اشاره به عدم حضور وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به دلیل مشغله کاری وی خاطرنشان کرد: وزیر کشور برای پاسخگویی به چهار سوال نمایندگان در کمیسیون سیاست داخلی و شوراها و نیز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده در یکی از روزهای یکشنبه و سه شنبه در مجلس حضور می یابد.
محمدی فر با انتقاد از برخی مطالب منتشر شده در مورد پاسخگویی وزیر کشور به صد سوال نمایندگان تصریح کرد: حدود 8 سوال از وزرای قبلی کشور مطرح بود که چهار مورد از آن ها پس گرفته شد و طبق آیین نامه جدید مجلس قرار شد که نجار به این سوالات پاسخ دهد.
وی افزود: این چهار سوال مجموعا دارای صد امضا بود ک به اشتباه از طرف برخی رسانه ها صد سوال مطرح شده بود، درحالی که یک سوال دارای 9 امضا و دیگری دارای 19 امضا و یکی از آن ها نیز دارای 52 امضا است.
معاون امور مجلس وزیر کشور همچنین از معرفی استاندار ایلام ظرف یک یا دو هفته آینده خبر داد و گفت: تغییرات جدیدی در سطح استانداران اعمال نمی شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 4روز