خانوارها وضعیت خوشه‌بندی خود را از دفاتر پستی پیگیری کنند

مديركل دفتر آمار و اطلاعات استانداري ايلام گفت: خانوارهاي ايلامي وضعيت خوشه‌بندي خود را از دفاتر پستي پيگيري كنند.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، شهرام طهماسبي عصر امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌ها اظهار داشت: خانوارهاي شهري كه دسترسي به اينترنت ندارند مي‌توانند براي آگاهي از وضعيت خوشه بندي خود در طرح هدفمند كردن يارانه‌ها به دفاتر پستي مراجعه كنند. 
وي ادامه داد: خانواده‌هاي روستايي نيز كه دسترسي به اينترنت ندارند مي‌توانند به دفاتر ICT روستايي مراجعه كنند. 
اين مسئول اضافه كرد: خانوارهاي يك تا دو نفره از سوم بهمن تا پنجم بهمن، خانوارهاي سه نفره از ششم تا هشتم، خانوارهاي 4 نفره از 9 تا 11 و خانوارهاي 5 نفره به بالا از 12 تا 14 بهمن‌ماه با مراجعه به آدرس اينترنتي www.amar.org.ir از وضعيت خوشه‌بندي خود در طرح هدفمند كردن يارانه‌ها اطلاع حاصل كنند. 
طهماسبي تصريح كرد: خانوارهايي كه در اين تاريخ‌ها موفق به دسترسي به اطلاعات مورد نظر خود نشوند از روز پانزدهم بهمن تا بيست و دوم بهمن به مدت هشت روز فرصت دارند با مراجعه به سايت از وضعيت خوشه‌بندي خانوارهاي خود اطلاع يابند. 
مديركل دفتر آمار و اطلاعات استانداري ايلام گفت: از امروز نيز طرح جمع‌آوري اطلاعات اقتصادي خانوارها آغاز شده است. 
وي ادامه داد: خانوارهايي كه كد رهگيري آنها مفقود شده مي‌توانند با ارسال پيامك كد ملي سرپرست خانوار به شماره 3001000 مورد را اطلاع دهند. 
اين مسئول اضافه كرد: همچنين اين دسته از افراد مي‌توانند با شماره تلفن گوياي 0218587 از وضعيت خوشه بندي‌خود مطلع شوند. 
طهماسبي از خانوارهايي كه موفق به ثبت نام در مرحله نخست اين طرح نشده‌اند يا خانوارهايي كه به نتيجه خوشه‌بندي و راستي آزمايي معترض هستند خواست ارديبهشت ماه سال آينده به پايگاه‌هاي رفاه و تامين اجتماعي كه مكان دقيق آنها متعاقبا اعلام خواهد شد، مراجعه كنند. 
طهماسبي تصريح كرد: 99 درصد از مردم استان ايلام در مرحله اول فرم‌هاي اطلاعات اقتصادي خانوار را تكميل كرده‌اند. 
مديركل دفتر آمار و اطلاعات استانداري ايلام گفت: در اين مرحله بايد خانوارهايي كه قبلا با مراجعه به پايگاه‌هاي جمع آوري فرم‌هاي اطلاعات اقتصادي را تكميل كرده‌اند به سايت اطلاع رساني مراجعه كنند.
وي افزود: اين دسته از افراد با در دست داشتن كد رهگيري و كد ملي سرپرست خانوار متناسب با جدول زمانبندي شده كه اعلام خواهد شد بايد به سايت اطلاع رساني مركز آمار ايران به آدرس ww.amar.org.ir مراجعه كنند. 
وي ادامه داد: اين خانوارها با مراجعه به اين سايت از وضعيت خوشه‌بندي و راستي آزمايي اطلاعات خود اطلاع كامل پيدا مي‌كنند. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز