اجرایی شدن مصوبات سفر دور اول ودوم سفر ریاست جمهوری به استان

100% مصوبات دور اول و دوم سفر هیات هیات دولت در بخش آموزشهای فنی وحرفه ای اجرایی شده است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ایلام در جمع اصحاب مطبوعات اعلام داشت، با پی گیری مستمر و همکاری سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور و مدیریت ارشد استان 100% مصوبات دور اول و دوم سفر دکتر احمدی نژاد و هیئت دولت به استان ایلام در بخش مهارت آموزی و آموزش فنی وحرفه ای اجرایی شده است.

حمیدرضا خانپور اعلام داشت، در دور اول دو مصوبه داشتیم که یکی از آنها احداث مرکز تخصصی و دو منظوره شهرستان ایوان بود که با اعتباری بیش از یک میلیاردو ششصد میلیون تومان در کمتر از یکسال به بهره برداری رسید و یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز کشور است.

تجهیز و به روز رسانی مراکز استان نیز از مصوبات دور اول بود که با مساعدت استاندار و معاونت برنامه ریزی و حمایت سازمان ،اجرایی و عملیاتی گردید و بسیاری از گارگاههای آموزشی استان به علم روز تجهیز گردیدند. در دور دوم سفر، احداث مرکز ارتقاء مهارت نیروی کار شهرک صنعتی ایلام و احداث خوابگاه ،سلف سرویس و اموراداری شهرستان آبدانان را داشتیم که این پروژه ها با یک میلیارد و ششصد میلیون تومان در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسند.

احداث مرکز شیروان و چرداول و سنجش مهارت ایلام نیز در حال اجرا می باشد و در صورت تامین اعتبار تا پایان سال آینده به بهره برداری خواهند رسید .

یکی دیگر از مصوبات، آموزش کسب و کار و کارورزی فارغ التحصیلان استان بود که با همکاری اداره کل کار و اموراجتماعی استان اجرایی گردیده است.

خانپور در پایان احداث مرکز آموزش هتلداری و گردشگری و مرکز تخصصی آموزش کارگران صنعت ساختمان و خبازی های استان را جزو پیشنهادات سفر دور سوم هیئت دولت به استان اعلام داشت.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز