پیگیری مطالبات و مشکلات مردم محروم ایلام "انتقاد" نیست

نماینده حوزه جنوبی استان ایلام در مجلس با اشاره دولت و نمایندگان در تلاش برای توسعه استان ایلام هستند، گفت: پیگیری مطالبات و مشکلات مردم استان محروم ایلام را نباید به حساب "انتقاد" گذاشت.

علی عزتی در گفتگو با خبرنگار مهر در ایلام اظهار داشت: دولت و مجلس برای توسعه و پیشرفت استان ایلام تلاش می کنند و پیگیری مطالبات و مشکلات مردم محروم استان ایلام نقد و انتقاد نیست بلکه ما صدا و مشکلات مردم را به گوش مسئولان رده بالا می رسانیم.

وی بیان داشت: کسی صدای مردم استان ایلام را نمی شنود و این مردم با مشکلات متعدد روبرو هستند و باید پرسید آیا پیگری این مشکلات و وعده های دولت در استان ایلام انتقاد است؟

این مسئول با اشاره بیان اجرایی نشدن مصوبات دولت تکراری شده است، خاطرنشان کرد: پیگیری این مصوبات و تذکر به وزیران در راستای کمک به توسعه استان ایلام و رفع بیکاری و محرومیت در استان ایلام است.

عزتی بیان داشت: مشکل اصلی استان ایلام راه و جاده است که متاسفانه باعث شده است شرکتهای سرمایه گذاری به این استان کمتر توجه کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه مردم شهرک شهید رجایی شهرستان آبدانان در وضعیت خوبی به سر نمی برند، خاطرنشان کرد:  بافت واحدهای مسکونی این شهرک مربوط به دوران جنگ تحمیلی است همه این واحدها باید بهسازی و مرمت شوند. 

عزتی خاطرنشان کرد: از سوی معاون عمرانی وزارت کشور 500 میلیون ریال اعتبار برای رفع محرومیت این شهرک اختصاص یافته است.

نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره ‌شهر در مجلس همچنین خواستار به‌ کارگیری نیروهای بومی در شرکتها و موسسات دولتی در استان ایلام شد و اظهار داشت: بکارگیری نیروهای غیربومی و غیرمتخصص در بعضی از شرکت‌ها و موسسات دولتی سبب افزایش آمار بیکاری در استان شده‌ است.

وی از مسئولان مرتبط با موضوع خواست برای جلوگیری از این مهم تمام تلاش خود را به کار گیرند تا به نوعی از افزایش معضل بیکاری در استان ایلام جلوگیری شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -15روز