دولت در انتصاب مدیران ملی و استانی به نخبگان ایلامی عنایت کند

جبهه متحد اصولگرايان ايلام با صدور بيانيه‌اي خواستار عنايت دولت در انتصاب مديران ملي و استاني به نخبگان بومي ايلامي شد.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، جبهه متحد اصولگرايان استان ايلام در بيانيه‌اي يك صفحه‌اي كه يك نسخه از آن در اختيار دفتر خبرگزاري فارس در ايلام قرار گرفت، آمده است: با عنايت به لزوم برخي تحولات مديريتي پس از انتخابات مردم انقلابي و ولايتمدار استان ايلام همگام با ملت بزرگ و انقلابي ايران در 22 خرداد 88 حماسه‌اي بي‌نظير خلق كردند. 
اين بيانيه مي‌افزايد: اينك كه عظمت حضور حماسي مردم چشمان بد خواهان نظام را كور كرده و چهره كريه معاندان نظام را بر ملا ساخته، افقي روشن فراروي ملت ايران قرار گرفته، سيمايي كه در آن وحدت و همدلي، عشق و اميد به انقلاب و گفتمان خدمتگزاري حاكم است. 
بيانيه جبهه متحد اصولگرايان استان ايلام با اشاره به جايگاه مجلس شوراي اسلامي در نظام اسلامي ادامه داد است: آغاز اين حركت انقلابي، استقرار يك كابينه انقلابي و مقتدر بود كه با حمايت مجلس اصولگرا شكل گرفته و اينك انتظار مي‌رود كه اين تحول مديريتي در استان‌ها با همت دولت در مناطق مختلف كشور و با اعتماد به نيروهاي كار آزموده و متعهد خصوصا در مديريت عاليه استان‌ها تداوم يابد. 
بيانيه مي‌افزايد: استان ايلام از جمله مناطقي است كه در اين شرايط قراردارد، جبهه متحد اصولگرايي از رياست م جمهوري و وزير كشور دولت اسلامي مي‌خواهد در انتصاب مديران ملي و استاني به نيروهاي متعهد و متخصص ايلامي كه الحمد‌الله فراوان هستند، توجه كنند. 
بيانيه خاطرنشان مي‌كند: اميدواريم با عنايت دولت دكتر احمدي‌نژاد در اين مقطع حساس و با اعتماد به نيروهاي استان ايلام شاهد شكل گيري يك خدمت صادقانه براي مردم غيور و انقلابي باشيم كه الحمدالله نيز در دوره گذشته اين اعتماد وجود داشت. 
بيانيه ادامه مي‌دهد: جبهه متحد اصولگرايان استان ايلام انتظار دارد نخبگان ايلامي با پرهيز از سياسي كاري به اين اعتماد نظام و دولت اسلامي پاسخ داده و زمينه تداوم اين خدمتگزاري را فراهم آورند. 
نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸

    اصولگرایان آزاد را فراموش نکنند.

    پاسخ به این نظر
  • علي در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۸۸

    جبهه متحداصول گرايان خداوند متعال خيرتان دهد مديران غيربومي مي گويند كسي در استان شايستگي ندارد ما آمديم اين در صورتي كه ما در طي 30سال گذشته وبخصوص جنگ تحميلي ثابت كرديم كه ما مي توانيم

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز