تاریخ هفته گردشگری ایلام تغییر خواهد کرد

معاون گردشگري استان ايلام گفت: در صورت موافقت مسئولين ذيربط، تاريخ هفته گردشگري استان ايلام از 18 تا 24 آبان ماه به تاريخ ديگري در دي يا ارديبهشت ماه منتقل خواهد شد. 
علي قاسم پور معاون گردشگري ايلام در گفتگو با خبرنگار موج با اعلام اين مطلب اظهار داشت: به دليل حجم زياد برنامه ها و جلوگيري از تداخل آن تصميم به تغيير تاريخ گرفته شد.
وي در ارتباط با برنامه هاي پيش بيني شده استان در هفته گردشگري گفت: در اين هفته برنامه هاي متنوعي مثل برگزاري جشنواره هاي مختلف، تجليل از خادمان گردشگري، آژانس هاي مسافرتي، فعالان عرصه خبر و غيره در نظر گرفته شده است
قاسم پور افزود: گزارش عملکرد سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام نيز بوسيله شبکه استاني در طول اين هفته به اطلاع عموم خواهد رسيد.
وي ميزان تخفيف واحدهاي اقامتي در هفته گردشگري را حدود 20 درصد اعلام کرد و گفت: موزه ها در اين هفته با موافقت رييس سازمان ميراث فرهنگي استان ايلام، براي بازديد دانش آموزان و دانشجويان رايگان است.
معاون گردشگري استان ايلام از برگزاري تورهاي رايگان براي بازديد از غار زينگان خبر داد و افزود: گردشگران ساير استان ها که در قالب تور به استان سفر مي کنند، به راحتي قادرند در اين برنامه شرکت کنند. زيرا تورهاي مربوطه به طور کامل با برنامه هاي سازمان هماهنگ هستند. افرادي که به صورت فردي به استان سفر خواهند کرد نيز مي توانند، با شماره تلفن 3340685 واحد پاسخگويي سازمان از برنامه هاي هفته گردشگري مطلع شوند.
وي خاطر نشان کرد: در صورت موافقت با تغيير تاريخ هفته گردشگري، اجراي برنامه ها به تاريخ تعيين شده موکول خواهد شد، در غير اين صورت، سازمان ميراث فرهنگي استان ايلام پذيرايي ميهمانان از تاريخ 18 تا 24 آبان خواهد بود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 3روز