تلاش خود را برای صیانت از حقوق و آرای مردم به کار می‌گیریم

رئيس دفتر نظارت بر انتخابات استان ايلام گفت: تلاش خود را براي صيانت از حقوق و آراي مردم به كار مي‌گيريم.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، يوسف اميدي عصر امروز در نشست با شماري از اصحاب رسانه با بيان اينكه دريافت كنندگان وجه نقد از شهرام جزايري از كانديدا شدن در انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان ايلام حذر كنند، اظهار داشت: برخي از افرادي كه در گذشته از شهرام جزايري مبالغي تحت عنواين مختلف دريافت كردند بايد از حضور در عرصه انتخابات دوري كنند. 
وي ادامه داد: چشمان تيزبين دفتر شوراي نگهبان در استان ايلام كوچك‌ترين تحركات انتخاباتي را زير نظر داشته و از حق مردم دفاع مي‌كند. 
اين مسئول اضافه كرد: در حال حاضر 5 هزار ناظر در بخش‌هاي مختلف با دفتر نظارت بر انتخابات شوراي نگهبان همكاري داشته و تمام تلاش خود را براي صيانت از حقوق و آراي مردم به كار مي‌گيرد. 
اميدي تصريح كرد: اين دفتر نخواهد گذاشت افرادي كه وكالت مردم را تقبل مي‌كنند با زد و بندهاي خود جيب خود را پر كنند و توجهي به درخواست‌هاي مردم نكنند. 
رئيس دفتر نظارت بر انتخابات استان ايلام گفت: اين دفتر با هوشياري هرچه تمام‌تر در اين راه سخت و دشوار گام برداشته و از هيچ كوششي در حفظ حقوق مردم و صيانت از آراي آنان دريغ نمي‌كند. 
وي ادامه داد: رسانه‌ها به عنوان همكاران اين دفتر مي‌توانند با فرهنگ‌سازي در رشد و تعالي جامعه اسلامي تلاش كنند. 
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ايلام نيز در اين نشست گفت: اصحاب رسانه انعكاس دهنده واقعيت‌هاي جامعه هستند. 
حجت‌الاسلام حسين ملكي اظهار داشت: اعضاي دفتر نظارتي شوراي نگهبان در استان ايلام مي‌توانند در طول سال با مطالعه جرايد، مطبوعات و در مجموع رسانه‌ها اخبار و اطلاعات خود را در خصوص وضعيت استان و ... دريافت كنند. 
وي ادامه داد: اصحاب رسانه در ايلام جزو صادق‌ترين و امانت‌دار‌ترين افراد جامعه بوده كه تمام توان خود را صرف توسعه استان كرده‌اند. 
رئيس خانه مطبوعات كشور نيز در اين نشست گفت: رسانه‌ها و مطبوعات استان ايلام ظرفيت فوق‌العاده‌اي در تمام بخش‌ها دارند. 
خدادا ابراهيمي اظهار داشت: اين ظرفيت به راحتي در اختيار مسئولان دلسوز نظام قرار خواهد گرفت و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نمي‌شود. 
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال