یک‌شنبه 11 خرداد 1399

لایه دوم کارت هوشمند سوخت برای عرضه بنزین نیمه یارانه‌ای فعال شد

مديرعامل شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان ايلام گفت: لايه دوم كارت‌هاي هوشمند سوخت براي عرضه بنزين نيمه يارانه‌اي از ديروز در تمام جايگاه‌هاي عرضه سوخت استان فعال شده است.
پيمان بهرامي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: لايه دوم كارت‌هاي هوشمند سوخت تمام مصرف كنندگان بنزين از تاريخ اول خردادماه فعال شده است. 
وي ادامه داد: مردم استان ايلام مي‌توانند با استفاده از كارت هوشمند خودرو شخصي خود در صورتي كه سهميه يارانه‌اي بنزين آنها به اتمام رسيده باشد با استفاده از اين كارت مجددا از بنزين نيمه يارانه‌اي استفاده كنند. 
اين مسئول اضافه كرد: قيمت بنزين نيمه يارانه‌اي به ازاي هر ليتر 400 تومان است كه به متقاضيان و مالكان خودروها ارائه مي‌شود. 
بهرامي تصريح كرد: استفاده از اين نوع بنزين نيازي به استفاده از كارت سوخت نيمه يارانه‌اي جايگاه‌دار در ‌جايگاه‌هاي سوخت‌رساني نيست. 
مديرعامل شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان ايلام گفت: مردم مي‌توانند با سهولت با استفاده از كارت هوشمند خود از پي‌تي‌هاي تلمبه و مجددا ورود اين كارت‌ها به سيستم از بنزين نيمه يارانه‌اي استفاده كنند. 
وي ادامه داد: مقدار سهميه‌اي كه براي اين موضوع در هر يك از كارت مصرف كنندگان در نظر گرفته شده است 500 ليتر براي يكماه است. 
اين مسئول اضافه كرد: افرادي كه از خودروهاي با ظرفيت 2 هزار سي سي به بالا و مدل بالا استفاده مي‌كنند به ادارات پست مراجعه و كارت سوخت خود را دريافت كنند. 
بهرامي تصريح كرد: اين دسته از مالكان خوروها بايد كارت خود را از ادارات پست دريافت كنند تا بتوانند به راحتي از اين بنزين نيمه يارانه‌اي استفاده كنند. 
مديرعامل شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان ايلام گفت: در حال حاضر همه جايگاه‌هاي عرضه سوخت در استان ايلام آماده ارائه خدمات به مردم هستند. 
وي ادامه داد: براي تحقق اين مهم نيز برنامه‌هاي مختلفي تدوين و طراحي شده كه به مرور در طول سال جاري اجرايي مي‌شود. 
نظرات ارسال نظر
  • سيما ا00000در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۹

    از شما بسيار متشكرم بنزين 700 توماني مبارك باشد خبر را يك بار ديگر بخوانيد

    پاسخ به این نظر