دوشنبه 5 خرداد 1399

در ایلام عزای عمومی اعلام شد

به مناسبت حادثه تاسف‌برانگیز و مرگبار تصادف اتوبوس حامل مسافران ایلامی در جاده ساوه - تهران از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار، روز جمعه در ایلام عزای عمومی اعلام شد.

در پیام تسلت مشترکی که از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام منتشر شد، آمده است:

در حالی که عواطف مردم شهید پرور و ولایت مدار استان ایلام عزادار جسارت بی شرمانه جیره خواران رژیم صهیونیستی و عوامل استکبار جهانی به اسلام ناب محمدی (ص) و قرآن کریم این معجزه جاودان پیامبر اعظم (ص) بود و در غم این اقدام ننگین و نابخردانه مردم صبور و انقلابی استان، قلبی مالامال از حزن و اندوه داشتند، حادثه تاسف برانگیز و تالم بار ضایعه سقوط مرگ‌بار اتوبوس حامل مسافرین بی‌گناه ایلامی و جمعی از هموطنان عزیزمان در مسیر جاده ایلام به تهران که باعث کشته شدن 29 نفر از برادران و خواهران و کودکان مظلوم و از سویی مجروح شدن 12 نفر دیگر شد، قلب‌ها و عواطف انسانی و دینی را دچار حسرتی مضاعف و غمی جانکاه کرد و ایام حزن آلود و اندهناک‌تری را برای مردم نوع دوست سراسر استان قرار داد.

ازخداوند متعال و معبود ازلی برای از دست رفتگان این حادثه دلخراش علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و خانواده‌های داغدار این عزیزان و مردم شریف استان، صبر جمیل خواهان و خواستاریم.

و برای حادثه دیدگان و مصدمان این حادثه هولناک از خداوند متعال شفای کامل مسالت می‌کنیم. به همین مناسبت روز جمعه در استان ایلام عزای عمومی اعلام می‌شود.
نظرات ارسال نظر