تخفیف ۳۰ درصدی اماکن اقامتی استان ایلام

 تخفیف 20 الی 30 درصدی کلیه مراکز اقامتی و پذیرایی استان ایلام ویژه تعطیلات سال جدید، در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این استان، به تصویب رسید.
به گزارش روز یکشنبه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران " ایسکانیوز " به نقل از روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علی قاسم پور معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام، با بیان این خبر گفت: هماهنگی و ارتباط دو سویه با مراکز اقامتی و پذیرایی به صورت جدی از سوی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان پیگیری می شود تا با ارائه تخفیف های ویژه و نصب تابلوی خوشامدگویی استقبال از گردشگران نوروزی، در سطحی مطلوب انجام گیرد.
وی ادامه داد: همچنین در این راستا مقرر شده است کلیه واحدهای اقامتی و پذیرایی استان جهت رفع نواقص حاصل از نظارت های صورت گرفته اقدام کنند و آمادگی لازم به منظور استقبال از گردشگران نوروزی را تا پیش از فرا رسیدن نوروز 89 کسب نمایند.
قاسم پور با بیان اینکه مقرر شده است کلیه واحدهای پذیرایی و اقامتی استان طی تعطیلات نوروز در خدمت گردشگران باشند؛ گفت: در این ایام رعایت و اجرای نرخ مصوب سازمان مرکزی الزامی به شمار می آید و هیچ یک از واحدها حق افزایش مبلغ تعیین شده را نخواهند داشت.
معاون گردشگری استان ایلام با بیان اینکه آموزش و افزایش آگاهی کارکنان واحدهای اقامتی و پذیرایی نیز بخشی از تصمیمات اخذ شده دراین راستا به شمار می آید، گفت: به همین منظور اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام جلسه توجیهی کارکنان این مراکز را تا قبل از 15 اسفند ماه در یکی از هتل های استان برگزار خواهد کرد.
این مقام مسئول در پایان نحوه تعامل و همکاری مراکز اقامتی و پذیرایی استان را در انتخاب برترین خادمین سفرهای نوروزی موثر عنوان کرد و گفت: خدمت رسانی و رعایت استانداردهای تعریف شده دو فاکتور اصلی به شمار می آیند که بر مبنای آن تقدیر از مراکز اقامتی و پذیرایی استان ایلام، انجام خواهد گرفت.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال