طرح تغییر تقسیمات کشوری در استانهای بوشهر، یزد و ایلام

معاون سياسي وزارت كشور با ارسال نامه هاي جداگانه به استانداران بوشهر، يزد و ايلام مصوبات كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي مبني بر طرح تجميع و تغيير نام برخي از روستاهاي اين سه استان را ابلاغ كرد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور،در نامه سيد صولت مرتضوي معاون سياسي وزارت كشور به استاندار بوشهر مصوبه كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي مبني بر تجميع نقاط در شهرستان تنگستان از توابع دهستان شبانكاره شهرستان دشتستان به گلدشت اعلام شده است.
براساس مصوبه كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي همچنين در استان ايلام روستاي ‹‹ نصرالله آباد›› از توابع دهستان "كولكني" بخش "ماژين" شهرستان دره شهر به روستاي ‹‹ وحدت آباد›› تغيير نام پيدا كرد.
در استان يزد نيز روستاهاي "زيركوئيه" و "كهنوج" به عنوان روستاي "وحدت آباد" تجميع و در تابعيت دهستان "اسفيچ" شهرستان بهاباد قرار مي گيرند.
به گزارش آريا،معاون سياسي وزير كشور از استانداران بوشهر، ايلام و يزد خواسته است تا با توجه به قانون تعاريف و ضوابط تقسيمات كشوري و آئين نامه اجرايي آن، تغييرات موجود در مصوبات كميسيون موضوع اصل 138 قانون اساسي در اين استانها را اعمال كنند.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال