شنبه 28 دی 1398

پروازهای فرودگاه شهدای ایلام به دو پرواز در روز افزایش یافت

پروازهاي فرودگاه شهداي ايلام روز يكشنبه با انجام دو پرواز ديگر رفت و برگشت از تهران به ايلام و بالعكس به دوبرابر در روز افزايش يافت.
به گزارش ايرنا، مدير فرودگاه شهداي ايلام گفت: تعداد پروازهاي رفت و برگشت فرودگاه شهداي ايلام به ۲۸ پرواز در هفته افزايش يافته است.
مرتضي گچكوب روز يكشنبه با اعلام اين خبر به ايرنا افزود: چهار پرواز به تعداد پروازهاي فرودگاه شهداي ايلام در روز به صورت رفت و برگشت از ايلام به تهران و برعكس اضافه شده است.
وي اضافه كرد: از پانزدهم فروردين ماه جاري روزانه دو پرواز از ايلام به سمت تهران و برعكس در فرودگاه شهداي ايلام صورت مي‌گيرد .
به گفته گچكوب پرواز نوبت اول از تهران به ايلام ساعت پنج و ۴۰ دقيقه صبح و حركت از ايلام ساعت هفت و  ۵۰ دقيقه صبح خواهد بود .
وي ادامه داد: در نوبت عصر پرواز از تهران ساعت  ۱۶ عصر و حركت از ايلام ساعت ۱۸:۱۵ خواهد بود .
مدير فرودگاه شهداي ايلام افزود : ساعت پرواز نوبت عصر در روز يكشنبه از تهران به ايلام  ۱۴:۳۰ و از ايلام به سمت تهران  ۱۶:۴۵ خواهد بود .
وي با بيان اينكه طرح توسعه فرودگاه شهداي ايلام شامل رفع موانع و توسعه دو باند به اتمام رسيده است، گفت: با اجراي اين طرح طول باند فرودگاه ايلام از دو هزار و  ۸۰۰ متر هم اكنون به سه هزار و  ۲۰۰ متر افزايش يافته است .
گچكوب افزود: شركت‌هاي هواپيمايي داخلي و شركت نفت در حال رايزني براي نهايي كردن تفاهم نامه فرود هواپيماهاي فوكر  ۱۰۰ ايرباس  ۲۰۰ و توپولوف با مسئولان فرودگاه شهداي ايلام هستند.
وي گفت: براي اجراي طرح توسعه فرودگاه شهداي ايلام در مجموع  ۲۰۰ ميليارد ريال هزينه شده است .
مجتبي اعلايي استاندار ايلام نيز گفت: بر اساس رايزني با مسوولان هواپيمايي آسمان، علاوه بر پروازهاي روزانه جاري، دو پرواز ديگر در مسير تهران - ايلام و برعكس به پروازهاي فرودگاه ايلام افزوده شد.
وي افزود: با تحقق اين مسئله، گام مهمي در سال همت مضاعف و كار مضاعف براي ارائه خدمات مطلوب به مردم استان ايلام برداشته شده است.
اكنون در پروازهاي روزانه فرودگاه شهداي ايلام  ۲۴۰ مسافر در مسير تهران - ايلام و برعكس جا به جا مي‌شوند.
نظرات ارسال نظر
  • احمد خفاجیدر تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۱

    از اينكه با شما در تماسيم خوشحاليم

    پاسخ به این نظر