چهار‌شنبه 7 خرداد 1399

برگردان ترافیک همراه اول در استان‌های ایلام و بوشهر به شبکه IP/MPLS زیرساخت

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوري اعلام كرد: تمامي ارتباطات تلفني شبكه سيار استان ايلام به سمت اصفهان و تبريز و استان بوشهر به سمت شيراز و اصفهان از شب چهارشنبه، هفدهم مهر از طريق شركت ارتباطات زيرساخت و پروتكل IP/MPLS برقرار مي‌شود.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي حسن رضواني افزود: برگردان ترافيك اين استانها به منظور به روز رساني سيستم‌هاي ارتباطي و استفاده از امكانات و ظرفيت‌هاي موجود در راستاي ارائه خدمات مطلوبتر و گسترده‌تر به مشتركين و دستيابي به سرويس‌هاي جديد و مطلوب انجام مي‌شود. 
 
وي درباره احتمال بروز برخي اختلالات در شبكه همزمان با برگردان ترافيك گفت: درصورت كاهش كيفيت سرويس براي كمك به بهبود وضعيت شبكه مشتركين مي‌توانند موارد را از طريق سامانه رسيدگي به شكايات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي به آدرس www.cra.ir، سامانه رسيدگي به شكايات شركت مخابرات ايران به آدرس www.tci.ir و شركت ارتباطات سيار به آدرس www.mci.ir اعلام كنند.
رضواني اظهار كرد: همچنين مشتركين مي‌توانند موارد كاهش كيفيت سرويس را از طريق تلفن‌هاي شبكه ثابت به شماره 9990 و يا از طريق تلفن همراه به شماره 09129990 به شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كنند.
نظرات ارسال نظر