با وجود خنک شدن هوا؛مردم «جانبازان»: هم چنان آب نداریم/پاسخ مسوولان قانع کننده نیست آب‌وفاضلاب به تعهد خود عمل کند

با وجود اینکه هوا رو به سردی می‌رود و پشت بام‌ها با کولرها خداحافظی کرده‌اند اما همچنان مردم محله‌ی «جانبازان » از قطعی گاه و بیگاه آب گلایه دارند.

شهروند ایلامی ساکن این محله در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،اظهار کرد: با به پایان رسیدن فصل تابستان امیدوار بودیم که  قطعی گاه و بیگاه آب در این محله حل شود اما انگار  این مشکل حل شدنی نیست و در شبانه‌روز بیش از 13 ساعت با قطعی آب مواجه هستیم.

شهروند دیگر گفت:در مراجعه به مسوولان آب و فاضلاب شهری استان ایلام با این پاسخ مواجه شدیم که دلیل قطعی آب تراکم ساختمان‌‌ها در این منطقه است در حالی که این مشکل به شهروندان برنمی‌گردد و مسوولان باید با آینده‌نگری پیش‌بینی زیرساخت‌ها را می‌کردند.

شهروند دیگر این محله اظهار کرد:مسوولان آب و فاضلاب موضوع ارتفاع منطقه‌ی جانبازان را دلیلی بر مشکل موجود می‌دانند که به هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست. چرا محلاتی با این ویژگی جغرافیایی در شهرهای دیگر این مشکل را ندارند؟ 

شهروند دیگر گفت:شرکت آب به تعهدات خود در هنگام دادن انشعاب پایبند نیست و مشکلات موجود نتیجه‌ی این عدم تعهد است.

شهروند دیگر گفت:مسوولان آب و فاضلاب نصب تانکر را در اظهارات خود چاره‌ی کار می‌بینند و این مشکل را منحصر به طبقه‌های دوم و بالاتر عنوان می‌کنند در حالی‌که من در طبقه هم‌کف در شبانه‌روز 13 ساعت آب ندارم .

پیش‌بینی شهروندان درست از آب درآمد چون «داراب بیرانوندی» مدیر عامل آبفای شهری ایلام در این خصوص به خبرنگار (ایسنا)، منطقه ایلام  اظهار کرد: هر چند هوا خنک‌تر شده اما مصرف بی‌رویه‌ی مردم  همچنان وجود دارد و این مشکل همچنان ادامه دارد که نتیجه آن گلایه‌های این شهروندان است .

وی گفت:شهروندان این محله‌ها باید با نصب تانکر ذخیره نسبت به رفع مشکل آب خود اقدام کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 20ماه و -16روز