یک‌شنبه 24 آذر 1398

حبیب‌الله منصورپور به عنوان شهردار ایلام انتخاب شد

سخنگوی شورای شهر ایلام گفت : پس از فرایندی 5 مرحله‌ای و بررسی‌های دقیق و کارشناسانه شهرار ایلام مشخص شد.

«ایوب غیاثی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، اظهار کرد: پس از طی فرایند 5 مرحله‌ای برای انتخاب شهردار بر اساس رزومه‌کاری ، سوابق و برنامه‌های کاندیداهای شهرداری ،شهردار انتخاب شد.

وی با بیان اینکه در مرحله‌ی اول کاندیداهای شهرداری ایلام 7 نفر بودند تصریح کرد:در مرحله‌ی دوم تعداد کاندیداها به 5 نفر رسید و با انصراف 1 نفر از آنان تعداد کاندیداها در مرحله‌ی بعدی به 4 نفر و پس از بررسی بیشتر و کار کارشناسانه و دقیق  تعداد آنها به 2 نفر رسید  و نهایتا با بررسی‌های لازم اکثریت شورا لحظاتی پیش آقای «حبیب‌الله منصورپور» را با 9 رای موافق بعنوان شهردار ایلام انتخاب کردند.

سخنگوی شورای شهر ایلام ضمن قدردانی صمیمانه از زحمات مهندس منصوری شهردار فعلی ایلام در جهت  حل مسائل و مشکلات شهر برای شهردار منتخب آرزوی توفیق و ابراز امیدواری کرد: با همکاری شورای شهر و شهرداری شاهد رفع مشکلات شهری  ایلام باشیم.
نظرات ارسال نظر
 • همشهریدر تاریخ ۲۶ شهريور ۱۳۹۲

  ضمن تشکر و خسته نباشید و تبریک به اعضای محترم شورای شهر که با تدبیر این انتخاب را انجام دادند از خداوند متعال برای شهردار انتخاب شده جناب آقای منصورپور آرزوی توفیق و سربلندی داریم.انشاءالله همانگونه که شورای محترم شهر پا جای پای شورای سابق نگذاشت و در انتخاب خود تدبیر خاص بخرج داد و زیر فشار آقایان قد خم نکرد .جناب منصورپور هم از پا جای پای شهردار سابق گذاشتن امتناع نموده و در جهت رفع ویرانه های برجامانده از عملکرد نامناسب ایشان تلاش داشته باشد.

  پاسخ به این نظر
 • کاظمیدر تاریخ ۲۶ شهريور ۱۳۹۲

  ضمن تشکر وقدر دانی ازحسن انتخاب شما اعضای محترم شورای شهر به امید شهری زیبا وبا نشاط

  پاسخ به این نظر
 • احساندر تاریخ ۲۶ شهريور ۱۳۹۲

  به عنوان یک شهروند به سهم خود از حسن انتخاب شورا سپاسگزارم، یک نکته به نظرم می رسد که به عنوان پیشنهاد به آقای منصور پور پیشنهاد دهم که در مرحله اول به اصلاح خود شهرداری بپردازند بعد سراغ شهر بروند با مجموعه معاونین و نیروهای تأثیرگذار فعلی راه به جایی نمی برید. بعد از انتخاب معاونین مناسب داشتن مشاورین زبده و دنیادیده از دیگر لوازم کار شماست اگر می خواهید موفق باشد در غیر اینصورت با وضعیت موجود در شهرداری اتفاق خاصی نخواهد افتاد. پس اول شهرداری بعد شهر جناب آقای منصور پور. موفق باشد.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۶ شهريور ۱۳۹۲

  حالا میمردی رزومه وسابقشم برای ما میذاشتی ؟ تازمانی که شهردارهست ویرانی هم هست.

  پاسخ به این نظر