دوشنبه 5 خرداد 1399

فرماندار خبر داد:راه اندازی دانشکده بهداشت در دهلران

فرماندار دهلران گفت:در صورت موافقت وزارت بهداشت شهرستان دارای دانشکده‌ی بهداشت می‌شود.

«بهزاد علیزاده» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام،اظهار کرد:با توجه به ظرفیت‌های شهرستان درخواست راه‌اندازی دانشکده بهداشت از طریق دانشگاه علوم پزشکی استان به وزارتخانه داده شده است ودرصورت موافقت وزارتخانه از ترم دوم سال تحصیلی پیش‌رو شاهد جذب دانشجو در این داشکده خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تمام مقدمات لازم برای این موضوع از قبیل فضای اداری ،آموزشگاهی و خوابگاهی فراهم شده است ابراز امیدواری کرد:با اخذ مجوز این دانشکده در   چهار رشته حشره شناسی،بهداشت حرفه‌ای ،بهداشت محیط و بهداشت عمومی دانشجو تربیت کند.

نظرات ارسال نظر
  • عیلامدر تاریخ ۳۱ شهريور ۱۳۹۲

    مسئولین شهرستان دهلران چندین سال است که خبر از راه اندازی "دانشکده کشاورزی" می دهند! آن را ول کرده اند و حالا خبر از راه اندازی "دانشکده بهداشت" می دهند! هر وقت آن یکی دانشکده را راه اندازی کردید بروید به سراغ دانشکده دوم!

    پاسخ به این نظر
  • ناشناسدر تاریخ ۳۱ شهريور ۱۳۹۲

    جالب است که مسئولین میگویند در صورت موافقت، از ترم دوم همین سال اقدام به پذیرش دانشجو میکنند! هنوز کلنگ ساختمانی به زمین نزده شده...احتمالا در نظر دارند یکی از دبیرستان های شهر را به دانشکده تبدیل کنند ..کافیه تابلوی دانشکده بر روی دیوار نصب کنند آنگاه دبیرتسان تبدیل به دانشکده می شود!

    پاسخ به این نظر