فردا شهردار ایلام انتخاب می شود؛ انصراف مهندس بهادری

یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین عنوان کرد قرار بود ظرف روزهای شنبه و یکشنبه شهردار ایلام انتخاب شود که این مهم بنا به دلایلی نامعلوم  به روز دوشنبه موکول شده است. وی اظهار داشت رزومه کاری ، اهداف و برنامه های 5 نامزد انتخاب شهردار ایلام شامل آقایان مهندس منصوری ، مهندس منصورپور، مهندس بهادری ، مهندس میرزاد و مهندس کرمی دریافت شده است.
 
این منبع آگاه تصریح کرد لابی گری و واسط گذاشتن برای کسب رای طی روزهای گذشته بیشتر شده است و هر کدام از کاندیداهای شهرداری ایلام امیدوار به کسب رای بیشتری هستند. اخبار درز کرده از اطرافیان این عزیزان حاکیست همگی روی قول و قرارهای اعضای شورای شهر ایلام حساب باز کرده و امیدوار هستند فرد مورد نظر آنها شهردار شود .  حتی کار به استفاده از ظرفیت دوستان ، فامیل ، قبیله و طایفه و... برای رای آوری نیز کشیده است .
با توجه به تجارب کسب شده در انتخاب شهردار توسط شوراهای گذشته!!!! باید منتظر ماند و دید جدای از قول و قرارهایی که برخی اعضای شورای اسلامی شهر ایلام به کاندیداهای تصدی شهرداری داده اند ، دست اخر چه کسی شهردار می شود .
ظاهرا اعضای محترم شورای اسلامی شهر ایلام در حال مطالعه دقیق برنامه های کاندیداهای شهرداری ایلام هستند که بایستی برای دقت نظر و وسواس آنها اجترام قایل شد. هر تصمیمی که اکثریت اعضای شورای شهر ایلام به عنوان منتخبات مردم بگیرند قابل احترام و بایستی همگی به شهردار انتخاب شده برای عمران و آبادانی بیشتر شهر ایلام کمک شود.
----
یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین عنوان کرد مهندس منصور بهادری از کاندیداتوری شهرداری ایلام انصراف داده است.
مهندس بهادری دارای مدرک تحصیلی  فوق لیسانس معماری  می باشد ، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی استان ایلام ، عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی کشور، مدرس دانشگاههای استان ایلام و مدیرعامل مهندسین مشاور پادیاو شمه ای از رزومه کاری ایشان است.
با انصراف مهندس بهادری رقابت اصلی برای شهرداری ایلام بین مهندس منصوری شهردار فعلی ایلام و مهندس منصورپور خواهد بود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 17ماه و 6روز