۵۰ درصد سهمیه استخدامی وزارت نفت به استان ایلام اختصاص یافت

با پیگیری های استاندار ایلام و دستور وزیر نفت50 درصد از سهمیه استخدامی وزارت نفت در استان ایلام به داوطلبان بومی استان اختصاص یافت.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روابط عمومی استانداری  با پیگیری های به عمل آمده از سوی استاندار ، وزارت نفت طی نامه ای  به استاندار ایلام آورده است ؛ " حسب دستور وزیر محترم نفت اعمال و اختصاص سهمیه استخدامی به داوطلبان استان ایلام به میزان 50 درصد از سال جاری در کلیه جذب های آتی شرکت های تابعه وزارت نفت رعایت و اجرا خواهد شد"

بر اساس این گزارش این دستورالعمل شامل اگهی استخدامی شرکت نفت که در اسفند ماه 91 در سایت وزارت نفت انتشار یافته است خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
 • محمددر تاریخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۲

  ان شا الله اگر پارتي بازي بزاه!

  پاسخ به این نظر
 • ایلامی در تاریخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۲

  خدا اجر خیرش دهد

  پاسخ به این نظر
 • وبگرددر تاریخ ۳۰ فروردين ۱۳۹۲

  حتما مثل شرکت گاز ایلام آن 50 درصد فقط شامل نیروهای خدماتی می شود و نیروهای تخصصی و مناسب صنعت نفت به افراد غیربومی سپرده می شود لازم به توضیح است هم اکنون نخبگان ایلامی از استخدام در صنایع نفت و گاز استان محروم هستند استاندار محترم پیگیری فرمایند نیروهای متخصص ایلامی به بهانه واهی عدم کسب امتیاز لازم از پست های تخصصی صنعت نفت و گاز استان محروم نشوند.

  پاسخ به این نظر
 • ایلامی باغیرتدر تاریخ ۳۱ فروردين ۱۳۹۲

  واقعا دلت خوشه؟اقای مدیر کاش ی سری به استخدام استانهای دیگه هم مینداختی؟اگر استخدام زیر 100درصد بومی پیدا کردی بعد بخاطر 50درصد بومی که به زور هم گرفتیم پاچه خواری مسولان بی عرضه استانمون رو می کردی! اگر غیرت داری این نظروتایید کن اگرنه حسابش جداست.

  پاسخ به این نظر
 • وبگرددر تاریخ ۱ ارديبهشت ۱۳۹۲

  من همیشه اخبار سایت شما را رصد می کردم ولی از وقتی که نظرات بنده را به علت محافظه کاری منتشر نمی کنید دیگر به هیچ وجه سایت شما را نه مرور می کنم و نه به دوستان توصیه می کنم.

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -6روز