دوشنبه 5 خرداد 1399

ادامه فیلمبرداری «رنج و سرمستی» در ایلام

فیلمبرداری فیلم سینمایی «رنج و سرمستی» به کارگردانی جهانگیر الماسی اواخر هفته در شهرک دفاع مقدس به پایان‌ می‌رسد، تدوین فیلم توسط عیاری در حال انجام است .
 
«محمد نشاط» تهیه‌کننده فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید فیلم گفت: فیلمبرداری بخش‌های مربوط به شهرک سینمایی دفاع مقدس اواخر هفته به پایان می‌رسد و اوایل هفته آینده راهی ایلام خواهیم شد  تا فیلمبرداری حدود 30 درصد از فیلم در ایلام انجام شود.
وی در ادامه گفت: فیلمبرداری فیلم در شهر ایلام حدود 15 روز به طول خواهد انجامید و تدوین فیلم توسط کیانوش عیاری در حال انجام است.
در این فیلم ماه‌چهره خلیلی، احمدکاوری، شهرام پوراسد و مهدی صبایی به ایفای نقش‌های اصلی می‌پردازند.
محور قصه «رنج و سرمستی» که در حوزه سینمای دفاع مقدس تهیه و تولید می شود، درباره خانمی است که در جنگ ایران و عراق اسیر شده و به عراق رفته و پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد و با ماجراهای گوناگون روبرو می‌شود
تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:
کارگردان: جهانگیر الماسی/  مشاور کارگردان: احمدرضا گرشاسبی/ مدیر فیلمبرداری: داریوش عیاری/ صدابردار: بهمن اردلان/ چهره پرداز: شیرازی/ طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی/ دستیار کارگردان: علی نشاط/ منشی صحنه: حسین خورزوئی/ تدوینگر: کیانوش عیاری. تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و محمد نشاط.
بنابراین گزارش، رئیس جمهور به همراه هیئتی  در ایام نوروز از پشت صحنه فیلم  بازدیدکردند.
نظرات ارسال نظر