جمعه 9 خرداد 1399

استقبال گردشگران از استان ایلام بی‌سابقه است

یونس احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: این دستگاه اجرایی از هفته‌های پیش تمهیدات لازم را برای استقبال از گردشگران نوروزی اندیشیده است.
وی ادامه داد: این تمهیدات در قالب ایجاد کمیته‌ها، ستادها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، تبلیغات و پذیرایی و اسکان و ... بوده است.
وی افزود: افزون بر این، سی‌‌دی‌های راهنمای گردشگری، کتابچه‌های گردشگری و دیگر اقلام گردشگری برای اطلاع‌رسانی گردشگران تهیه شده است.
وی ادامه داد: این اقلام تبلیغاتی در یک بسته تبلیغاتی جای گرفته و به محض ورود مسافران و گردشگران در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
این مسئول اضافه کرد: برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در ورودی هر شهرستان چادرهایی نصب شد و اقلام تبلیغاتی در این مکان‌ها توزیع ‌شده است.
احمدی تصریح کرد: در این ایستگاه‌های نوروزی ضمن خوش‌آمدگویی به مسافران یک بسته تبلیغاتی که حاوی اطلاعات مناسب برای گردشگران است در اختیار آنان قرار گرفت.
قائم مقام رئیس سازمان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام گفت: گردشگران با مطالعه این بسته‌ها از موقعیت‌های مکانی گردشگری در استان ایلام مطلع شدند.
وی ادامه داد: در این بسته‌های امکان مذهبی، تفریحی، تاریخی، طبیعی و ... به گردشگران و مسافران نوروزی معرفی شد.
این مسئول اضافه کرد: این دستگاه اجرایی برای جذب گردشگران و رونق صنعت توریسم در استان ایلام تمام توان خود را به کار گرفته است.
احمدی تصریح کرد: در این راستا برنامه‌های مختلفی را تدوین و طراحی کرده که به مرور این برنامه‌ها در استان ایلام اجرایی می‌شود.
قائم مقام رئیس سازمان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام گفت: این دستگاه با تشکیل ستاد نوروزی از هفته‌های گذشته اقدامات خوبی را آغاز کرده است.
نظرات ارسال نظر