جمعه 9 خرداد 1399

تعیین تکلیف تاکسی های های فرسوده؛ ایجاد خطوط ویژه تاکسی در شهر ایلام ضروری است

 مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر ایلام گفت: تاکسی های فرسوده ای که در سال 91 بلاتکلیف مانده اند امسال تعیین تکلیف خواهند شد.
 افشین مظفری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام ، اظهار کرد: با توجه به پیگیرهای اتحادیه کشوری تاکسیرانی و ستاد سوخت تعدادی از تاکسی های فرسوده که در سال91 به دلیل تغییرات قیمت خودرو و همچنین عدم پرداخت تسهیلات از سوی بانک بلاتکلیف ماندند در سال 92 تعیین تکلیف خواهند شد.
وی افزود: مبلغ 3 میلیون تومان در قبال خودرو فرسوده و 10 میلیون تومان تسهیلات بانکی جوابگوی افزایش قیمت خودرو نبوده و به همین دلیل تا به امروز این افراد موفق به تعویض خودرو فرسوده خود نشده اند.
 مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی ایلام تأکید کرد: در ایام نوروز این سازمان با اعمال شیفت بندی در بین تاکسیداران به ارائه خدمات به شهروندان پرداخته است.
مظفری تصریح کرد: ترافیک سنگین یکی از مشکلات رانندگان تاکسی در ایلام است که نمونه آن را می توان  در مسیرهای انقلاب به سعدی، فردوسی و تقاطع سیدالشهداء تامیدان 22 بهمن مشاهده کرد که باید برای آن چاره اندیشی شود.
  وی تصریح کرد: انتظار ما از شورای ترافیک و راهنمائی و رانندگی این است یا باید محدوده طرح ترافیک را اجرا نمایند یا با احداث خطوط ویژه تاکسی به بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی کمک نمایند.
نظرات ارسال نظر