استاندار ایلام: با سوء استفاده کنندگان در روند انتخابات برخورد قاطع می شود

استاندار ایلام گفت: با هر حرکتی که توسط مدیران ودستگاههای اجرایی له ویا علیه شخص خاصی در جریان تبلیغات انتخاباتی انجام گیرد و یا منجر به ایجاد شبهه در بین مردم شود قاطعانه برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، محمود عباس زاده در اولین نشست شورای اداری استان ضمن اشاره به اینکه حماسه سیاسی و اقتصادی لازم و ملزوم یکدیگر هستند اظهار کرد: در ملت ما ظرفیت خلق حماسی سیاسی وجود دارد نمونه اش مانور بزرگ ملت در 22 بهمن بود.

وی ادامه داد: در شرایطی که رسانه های دشمن ارسال اطلاعات ضد و نقیض، سیاه نمایی و بزرگنمایی مشکلات کشور را در  دستور کار قرار داده بودند چون دل ملت ما با منبع الهی اتصال دارد حرکت خود را تنظیم و آن حماسه با شکوه را آفرید.

عباس زاده با بیان اینکه در انتخابات باید به سه  بحث مشارکت عمومی، سلامت و اعتبار انتخابات و بحث کاندیدای پیروز توجه نمود تأکید کرد: با وجود اینکه دشمن به قصد تأثیر گذاری بر مشارکت مردم این همه برنامه ریزی کرده ولی ملت مشارکت حماسی خواهند داشت و در این زمینه مسئولین وظیفه دارند بسترهای لازم را فراهم نمایند.

وی در ادامه گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی سالم ترین انتخابات در دنیا است و ساز و کارهایی که در انتخابات ایران وجود دارد سلامت آن را تضمین می کند.

رئیس شورای تأمین استان تصریح کرد: مسئولین و دستگاه های اجرایی و دولتی درتبلیغات انتخاباتی از هر گونه دخالت خود داری کنند زیرا  با هر حرکتی که توسط مدیران ودستگاههای اجرایی له ویا علیه شخص خاصی در جریان تبلیغات انتخاباتی انجام گیرد و یا منجر به ایجاد شبهه در بین مردم شود قاطعانه برخورد خواهم کرد.

وی با تأکید بر  عدم سوء استفاده از جایگاه مدیریتی و اموال بیت المال در تبلیغات انتخاباتی تصریح کرد: این امت تربیت شده گفتمان انقلاب اسلامی، امام راحل و شهداء و رهبر معظم انقلاب هستد و کسی نخواهد توانست بر تصمیم راسخ آنان تأثیر گذارد و قطعاً هر تصمیمی که مردم بگیرند مصلحت نظام و کشور در آن خواهد بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 12ماه و -6روز