کشف ۱۵ تن برنج و روغن نباتی احتکار شده در ایلام

گروه استان ها- جانشين فرمانده انتظامي استان ايلام از کشف دو محموله 15 تني برنج و روغن نباتي احتکار شده در استان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حسن سماواتي" در تشريح اين خبر گفت: اين مقدار کالاي احتکار شده در دو عمليات جداگانه توسط مأموران پليس آگاهي و با همکاري سازمان تعزيرات حکومتي کشف و ضبط شده است .

وي تصريح کرد: در راستاي برخورد با محتکران اقتصادي کارآگاهان پليس آگاهي استان يکي ديگر از عوامل احتکار کالاهاي اساسي مردم را شناسايي کردند.

جانشين انتظامي استان ايلام تصريح کرد: با شناسايي محل انبار کالاهاي احتکار شده موضوع دستگيري عامل اين احتکار در دستور کار پليس قرار گرفت.

اين مقام انتظامي ادامه داد: در يک عمليات منسجم که با همکاري سازمان تعزيرات حکومتي صورت گرفت علاوه بر دستگيري متهم اين پرونده مقدار 10 تن برنج احتکار شده کشف و ضبط شد.

سرهنگ" سماواتي" ياد آور شد : در عملياتي ديگر که در يکي از مناطق شهر ايلام صورت گرفت مقدار 5 تن روغن نباتي احتکار شده در داخل يک انبار کشف و ضبط شد.

وي در ادامه خاطر نشان کرد: مأموران پليس آگاهي استان چند روز پيش نيز موفق به کشف نيم تن روغن نباتي احتکار شده در انباري در شهر ايلام شدند .

اين مقام مسئول با اعلام اينکه عاملان اين احتکارها با تشکيل پرونده تحويل محاکم قضايي استان شدند گفت: انبار و احتکار ارزاق و کالاهاي مورد نياز مردم برابر قانون جرم بوده و نيروي انتظامي با قاطعيت با کساني که بخواهند در امنيت اقتصادي جامعه خلل ايجاد کنند برخورد خواهد کرد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -3روز