فوق العاده بدی آب و هوا به کارمندان ایلامی پرداخت می شود

به گزارش ایرنا، هیات دولت در نشست اهواز با پرداخت فوق العاده بدی آب و هوا از ابتدای سال 92 به کارکنان دولت در استان های ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان بلوچستان موافقت کرد.

ˈجعفر حجازیˈ استاندار خوزستان روز شنبه /دیروز/ در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا با اعلام این خبر گفت: این تسهیلات به لحاظ شرایط سخت اقلیم، گرما و وجود ریزگردها در این استان ها و با هدف جلوگیری از مهاجرت نخبگان، کارکنان، کارشناسان، افراد تحصیل کرده و کارآفرین و همچنین افزایش انگیزه خدمت به مردم، ازسوی دولت کریمه به تصویب رسید.

وی افزود: معاونت های توسعه سرمایه و منابع انسانی و معاونت راهبردی ریاست جمهوری ظرف دو هفته آینده پیش نویس لازم را تهیه و تدوین خواهند کرد.

نشست هیات دولت دوشنبه شب هفته گذشته در پایان دور چهارم سفر استانی رییس جمهوری به ریاست ˈمحمدرضا رحیمیˈ در اهواز برگزار شد.

ایلام در باختری ترین نقطه جغرافیایی کشور در همسایگی با عراق از نزدیک به یک دهه گذشته با پدیده زیان بار گرد و غبار و ورود ریزگردهای عربی به آسمان استان مواجه است.

پدیده گرد و غبار ناشی از بیابان ها و صحراهای کشورهای عربی افزون بر تاثیرهای ویران کننده بر سلامتی و مقوله بهداشت اجتماعی، زیان های غیر قابل جبران بر عرصه های طبیعی، محیط زیست و بخش کشاورزی استان ایلام وارد کرده است.
نظرات ارسال نظر
  • كارمند تهرانيدر تاریخ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۲

    واقعا فوقالعاده بدي آب و هوا با توجه به گرما حق كارمندان جنوبي ميباشد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 9روز