فرماندار ایلام به شماری از مدیران ایلام نمره منفی داد!

 فرماندار ایلام در نشست شورای اداری به شماری از مدیران ایلام نمره منفی داد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، ولی‌الله حیاتی صبح امروز در نشست مدیران شهرستان ایلام اظهار داشت: تعدادی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان ایلام در خصوص ایجاد اشتغال موفق عمل نکرده‌اند.
وی علوم پزشکی، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، کمیته امداد، سازمان صنعت، معدن، تجارت و ... را از جمله دستگاه‌هایی برشمرد که در حوزه ایجاد اشتغال مانند دیگر دستگاه‌ها عمل نکرده‌اند.
این مسئول اضافه کرد: البته شاید شماری از دستگاه‌ها از جمله جهاد کشاورزی آمار مربوطه را در سامانه ثبت نکرده‌اند که باید در نخستین فرصت اقدام کنند.
حیاتی تصریح کرد: شهرستان ایلام از سهم اشتغال استان ایلام حدود 3 هزار شغل را باید ایجاد کند که در این راه تصمیماتی اخذ شده است.
فرماندار ایلام گفت: همکاری دستگاه‌های دولتی استان در این راستا ضروری است که باید با همکاری آنها این مهم محقق شود.
وی ادامه داد: شهرستان ایلام مرکز استان ایلام بوده و باید در همه بخش‌ها پیشتاز میدان عمل باشد.
نظرات ارسال نظر
  • سعید کاظمیدر تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۱

    بسمه تعالی جناب آقای حیاتی مطلب منتسب به جنابعالی را مطالعه نمودم و این موضوع باعث تاسف شدید اینجانب از بی اطلاعاعی جنابعالی در حوزه اشتغال در دانشگاه علوم پزشکی گردید چرا که در مدت 4 سال گذشته بیش از 2000 نفر اشتغال سهم دانشگاه علوم پزشکی در استان بوده که بر هیچ کس پوشیده نیست و در سال 91 بکار گیری 104 نفر نیروهای فوریت پزشکی بین جاده ایی و آزمون جذب 400 نفر نیروی مورد نیاز بیمارستانهای سطح استان و تلاش در جهت تبدیل وضعیت 81 پرسنل ایثار گر که درخواست به استاندری محترم وارت بهداشت تقدیم گردیده است و در عین حال بکارگیری 32 نفر نیروهای پایانه مرزی و نیروهای حجمی با مجوز 26/7/91 و تلاش در جهت تبدیل وضعیت 10 پایگاه جاداه ایی دیگر گوشه ای از تلاش مدیران تلاشگر دانشگاه از جناب دکتر اسدالهی ریاست محترم دانشگاه و تیم همراه در راستای لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب و مصوبات ریاست محترم جمهور و پیگیری های استاندار محترم انجام گرفته است در خاتمه آرزوی توفیق خدمت عملی به نظام بر کلیه سطوح خدمتگذاران این امت شهید پرور را برای شما و همه دست اندرکاران خدمت خواهانم. من الله توفیق

    پاسخ به این نظر
  • عبداللهدر تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۱

    منظور این بوده که از اقوام آقا استخدام نکرده اند جانم

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز