راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی خبر ایلام

پايگاه خبري تحليلي خبر ايلام به آدرس khabarilam.ir راه اندازي شد.

اين پايگاه با هدف پوشش اخبار سياسي، اجتماعي و فرهنگي كشور و با توجه ويژه به اخبار استان كار خود را آغاز كرد.

در اين پايگاه سعي شده است تا تمركز ويژه اي به مباحث ارزشي و علي الخصوص شهداي والامقام استان در بخش ويژه اي با عنوان "با كاروان شهدا" داشته باشد.

نظرات ارسال نظر
  • محمد منصورپوردر تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۲

    سلام. از اینکه روز به روز به سایت های خبری، تحلیلی استان اضافه میشه خوشحالیم و امیدواریم به غنای مطالب اونها افزوده بشه. ولی نکته ای که باعث افسوسه اینه که متأسفانه ایلام امروز که اولین و قدیمی پرتال استانه داره جایگاهش رو ز دست میده و میدان رو به سایتهایی مثل عصر ایلام، غرب آنلاین . آوای مهرن و ... میده. جای خالی مطالب تحلیلی و اخبار بروز و اختصاصی این روزا در ایلام امروز به شدت احساس میشه. موفق باشید.

    پاسخ به این نظر
  • یک شهرونددر تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

    از این که سایتی مثل ایلام امروز درایلام به فعالیت حرفه ای خود برگشت خوشحالیم اما خبرهای بروز درخبرگزاریها هست سایتهای خبری تحلیلی صرفا نباید خبرهارو کپی پیست نمایند بلکه بیشتر یادداشتها وتحلیلهای کارشناسانه ارائه دهند عصرایلام کمترین خبر وبیشترین یادداشتهای روز جامعه را ارائه می دهد.ضمن تشکر از آقای محمد منصورپور لازم به ذکر است از سایت نوپایی مثل عصرایلام با مطالب ارزنده خود حمایت کنید تا یک سایتی مثل ایلام فردا شود.اگر این سایت را هم لینک نمایید جای تقدیر دارد.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 17ماه و 6روز