یک فعال سیاسی در ایلام: ایلام استاندار بومی می‌خواهد

عضو حزب وحدت و همکاری ملی در ایلام گفت:دولت جدید با بررسی کامل در خصوص چهره‌ها و افراد صاحب صلاحیت‌ بومی، گزینه‌ای مناسب را برای مدیریت استان تعیین کند.

“رحمان نبوی‌نژاد” در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ،منطقه ایلام، اظهار کرد: استان ایلام نیازمند یک استاندار بومی است چرا که اگر مدیریت کارآمد را محور توسعه بدانیم و منصب استاندار را به عنوان مدیریت ارشد استان هدایت‌گر سیکل این مدیریت‌ها محسوب شود و از سوی دیگر توسعه را شاه‌بیت گفتمان دولت جدید بر محور خرد، عقلانیت، علم و تعهد بدانیم انتظار انتخاب استاندار بومی انتظار زیادی نیست.

این فعال سیاسی تاکید کرد: نیروی بومی که در قید و بند تعلقات کوچک ایلی و طایفه‌ای نباشد و به کلیت نیروی انسانی استان توجه کند به مراتب بهتر از نیروهای غیربومی متوسطی که در سال‌های اخیر به ایلام آمده‌اند می‌تواند در اداره استان موثر باشد.

عضوحزب وحدت و همکاری ملی در ایلام خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته مدیران غیربومی که عموماً عمر مدیریتی کوتاهی نیز داشته‌اند از یک طرف به دلیل ناآشنایی با ویژگی‌ها و مختصات فرهنگی و ارزشی مردم استان در معرض افراد فرصت‌طلب و سودجو  قرار می‌گرفتند و از طرف دیگر به محض آشنایی نسبی با مسائل استان دوره مدیریت آنها به پایان می‌رسید.

نبوی نژاد تأکید کرد:از بین نیروهای بومی استان افراد شایسته و توانمند که با مسائل، مشکلات و توانمندی‌های استان آشنا باشند کم نیستند بنابراین دولت جدید با بررسی کامل در خصوص چهره‌ها و افراد صاحب صلاحیت بومی، گزینه‌ای مناسب را برای مدیریت استان تعیین کند.

نظرات ارسال نظر
  • omidدر تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۲

    ایکاش مهلتی به استاندار فعلی داده شود در مدت حضورش در ایلام خطایی تداشته و فردی متدین وپیگیر است شناخت خوبی بخ مسایل و مشکلات دارد

    پاسخ به این نظر
  • rezaدر تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

    تا الان کجا بودی

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 17سال و 20ماه و -11روز