شنبه 3 اسفند 1398

در دیدار اعضاء میز استان ایلام یا آیت‌الله هاشمی مطرح شد: تشکیل کارگروه ویژه پیگیری مشکلات استان ایلام

داریوش قنبری گفت: بر اساس مباحث مطرح شده در با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مقرر شد کارگروهی برای پیگیری و حل مشکلات استان تشکیل شود.

دکتر داریوش قنبری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، اظهار کرد: تعدادی از نمایندگان ادوار و فعلی مجلس شورای اسلامی و  محمدی ایلامی نماینده پیشین ایلام در مجلس خبرگان رهبری، صبح امروز با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار و گفتگو کردند.

وی افزود: در این جلسه که دومین دیدار با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام  در طول ماه‌های اخیر است مشکلات و مسائل استان مورد بررسی مجدد قرار گرفت و بر اساس مباحث مطرح شده مقرر شد که کارگروهی برای پیگیری و حل مشکلات استان تشکیل شود.

نماینده پیشین ایلام در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقرر شد که برای بهره‌مندی از نظرات و پیشنهادات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی  در جهت حل مشکلات و مسائل استان به صورت دوره ای دیدارهایی با وی صورت گیرد.

قنبری با اشاره به تأکید مجدد بر سفر آقای هاشمی به استان ایلام گفت: در این دیدار توسط  نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی،  محمدی ایلامی، حجت‌الاسلام اشرفی اصفهانی و بنده مشکلات استان مطرح شد.

نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۴ شهريور ۱۳۹۲

  این میز چگونه ایجاد شده ونمایندگان ایلام طی چه فرایندی انتخاب شده اند و مسئولیت حقوقی آنها چیست؟ اشرفی اصفهانی از کدام شهرستان ایلام و متعلق به کدام صنف است که ما از آن بی خبریم؟

  پاسخ به این نظر
 • شهرونددر تاریخ ۴ شهريور ۱۳۹۲

  آقای قنبری تودرزمان نمایندگی درمجلس هیچ کاری نکردی حالا چطوری فقط میخوای بگی ریس جمهورباهاشمی

  پاسخ به این نظر
 • كريميدر تاریخ ۵ شهريور ۱۳۹۲

  تجربه نشان داده كه افرادي كه اين شكل جلسات را پيگيري مي كنند در لوا و پوشش موضوعاتي به ظاهر عام المنفعه پيگير مسائل شخصي، سهم خواهي هاي سياسي و مديريتي و ... هستند. در زماني كه برخي از اين آقايان در مسند قدرت بودند منافع كلان استان را فداي دعواهاي جناحي و حزبي كردند، خدا عاقبت اين مردم مظلوم را بخير كند.

  پاسخ به این نظر