۱۴ هزار نفر در ایلام عهده‌دار انتخابات ۲۴خرداد هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حسن بهرام نیا در نشست اعضای ستاد انتخابات استان ایلام در محل سالن اجتماعات استانداری ایلام اظهار داشت: همه مجریان، ناظران و اجرا کنندگان انتخابات 24 خرداد ماه  باید با بی‌طرفی کامل این رویداد بزرگ را استان ایلام همانند گذشته اجرا کنند.
وی ادامه داد: اجرای قانون مهم‌ترین رویکرد دستندرکاران انتخابات در استان ایلام بوده و برای احقاق این مهم نیز از سوی مسئولان مرتبط با موضوع برنامه‌ریزی شده است.
این مسئول اضافه کرد: بر این اساس تلاش شده که ابتدا خود مجریان انتخابات با قوانین آشنایی کامل و لازم را داشته تا بتوانند این مهم را محقق کنند.
بهرام نیا تصریح کرد: برای تحقق کامل این مهم از هفته‌های گذشته با انتخاب عوامل اجرایی و برپایی دوره‌‌های آموزشی تمهیدات لازم برای برپایی انتخاباتی در صحت و سلامت کامل در شهرستان‌های استان ایلام اندیشیده شده است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: تلاش کلیه عوامل اجرایی و نظارتی، برگزار کردن انتخاباتی سالم، قانونمند و با حضور حداکثری مردم است.
وی ادامه داد: سلامت انتخابات و صیانت از آراء مردم مهم‌ترین هدفی است که عوامل برپایی انتخابات در استان ایلام باید آنرا دنبال کنند.
این مسئول اضافه کرد: تمام تلاش خود را معظوف حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی، رعایت کامل بی‌طرفی، صیانت از آراء مردم، بالا بردن سطح اطمینان در جامعه و عدم استفاده از امکانات دولتی برای کاندیداها می‌کنم.
در ادامه این نشست اعضا ستاد انتخابات استان پیرامون راه‌های برپایی انخاباتی سالم در استان ایلام به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 14ماه و 3روز